Pokazała … sutki

Kto?

Dwa dni temu Lindsay Lohan została przyłapana na obiedzie w restauracji w Los Angeles. Aktorka i skandalistka założyła na siebie przezroczysty podkoszulek, którego nie powinno się zakładać w miejsca , gdzie podają jedzenie.

Lohan kilka dni temu  poszła na koncert Coldplay. Po koncercie zrobiła awanturę, po tym jak nie wpuszczono jej za kulisy po koncercie grupy.

Lilo dostała bilet na koncert od samego wokalisty zespołu Chrisa Martina, gdzie pojawiła się ze swoją siostrą Ali. Aktorka po koncercie chciała dostać się do garderoby wokalisty, niestety nie została wpuszczona.

Kiedy Lindsay dowiedziała się, że jej wejściówka nie upoważnia do wejścia za kulisy, urządziła karczemną awanturę. Wykłócała się z osobami odpowiedzialnymi za wpuszczanie gości w nadziei, że zmienią zdanie, ale ciągle słyszała twarde „nie”. Wściekła się jeszcze bardziej, kiedy usłyszała, że za kulisami znajduje się inna aktorka Kate Bosworth, która rozmawia z żoną Chrisa Gwyneth Paltrow. W końcu znudziła się awanturą i wyszła – opowiada świadek wydarzenia w rozmowie z gazetą „The Sun”.

Zaraz po tym zdarzeniu Lohan na swoim profili na Twitterze napisała : Kocham Coldplay !!!!!!!!!!!!!!!!!!! W / my sis

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.