Jak zdobyć serce Pauli -wywiad exclusive

Udało nam się porozmawiać z Paulą na temat dnia chłopaka, który niedawno miał miejsce

GADULEK:  Paula, niedawno był dzień chłopaka, czy podarowałaś komuś prezent?

PAULA: Podarowałam, podarowałam:) Niestety nie było mnie w Warszawie, ponieważ kręciłam serial „Pierwsza Miłość”, więc wysłałam swojego posłańca.

G: i ile osób obdarowałaś i co to było ?

PAULA: Obdarowałam tylko jedną osobę i były to perfumy…Paco Rabane- One Million- jeden z moich ulubionych męskich zapachów i podobno trafiłam:)

G: Czyli Ciebie jak mamy rozumieć trafiła też strzała Amora?

PAULA: Jakiś czas temu mówiłam już, że swoje życie prywatne pragnę zachować tylko dla siebie. Mogę tylko powiedzieć, że rzeczywiście poznałam przecudowną osobę, która jest tak inna niż wszyscy mężczyźni wokół i bardzo mi imponuje.

G: W takim razie powiedz jak można zdobyć serce Pauli ?

PAULA : Trzeba być tą osobą 😀 A tak serio, to jestem dziewczyną, która ceni normalność, bliskość, ciepło. Uwielbiam, kiedy czuję się dla kogoś ważna, wyjątkowa. Jak każda kobieta lubię kiedy mężczyzna interesuje się moim życiem, doradza mi, dzwoni do mnie by zapytać jak się czuję, pisze smsy. Jestem zwykłą dziewczyną, która pragnie czuć się bezpiecznie w ramionach mężczyzny. Lubię być przytulana, całowana. Moją wymarzoną randką jest spacer po parku, rozmowa na ławce, zwykłe wyjście ze znajomymi, na imprezę. Bo jeśli spędzasz czas z wyjątkową osobą, to nie ważne jest miejsce. Uważam, że w związku każdy powinien mieć swoją przestrzeń, ale na początku znajomości para powinna spędzać ze sobą czas, by miała szansę się poznać. A i nie cierpię jeśli ktoś prowadzi jakieś gierki lub nie odbiera telefonu, tego nienawidzę, bo lubię wiedzieć , że jeśli będę potrzebować rady od mojego mężczyzny, ten będzie mógł mi pomóc- odebrać telefon- to daje niesamowite poczucie bezpieczeństwa.

G: Jesteś za tym by kobiety zapraszały na randki ?

PAULA : Absolutnie nie ! Oczywiście prezent na dzień chłopców kobieta może a właściwie powinna zrobić , jednak myślę, że to mężczyzna powinien zaprosić kobietę na piwo, spacer, imprezę, cokolwiek. Inicjatywa powinna wyjść od mężczyzny. Nawet nieśmiały mężczyzna jeśli jest zainteresowany kobietą, powinien napisać sms lub zadzwonić i zaprosić gdzieś swoją kobietę lub kandydatkę na przyszłą kobietę 🙂 Moja wymarzona randka to zwykły spacer, chociażby po parku połączony z rozmową, przystankiem po coś do picia, może jakieś słodycze i tyle..taka zwykła ze mnie dziewczyna. Dobrze, że mężczyźni nie czytają GADULKA 😀 ale gdyby w tą piekną jesień ktoś zaprosił mnie na zwykły spacer miałby u mnie ogromnego plusa:) Kolejną fajną sprawą jest impreza:)

G:  Z tego co wiemy czytają, ale podobno lubisz robić niespodzianki ? Opowiedz coś o tym.

PAULA : Tak uwielbiam robić niespodzianki ludziom na których mi zależy. Jest to sens mojego życia- uśmiech na twarzy bliskich mi osób. Co nie znaczy, że ja nie lubię dostawać niespodzianek 😀 Ja także uwielbiam czuć się dla kogoś ważna:) Jak każda kobieta uwielbiam kwiaty, ale najbardziej kocham słodycze. Gdyby ktoś podarował mi pyszną mleczną czekoladę- byłabym NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE:)

G : W swoim programie Paula- Flashing Lights podrywasz swoich męskich gości, czy któryś z nich naprawdę Ci się podoba?

PAULA: Absolutnie NIE! To tylko program, często robię z siebie głupa bo taka jest idea tego programu. Gorzej jak moi goście tego nie rozumieją i wydzwaniają po nagraniach 😀 jednak szybko sprowadzam ich na ziemię. Nigdy nie będę miała mężczyzny ze świata show-biznesu.

G: To kim jest mężczyzna , któremu podarowałaś prezent na DZIEŃ CHŁOPAKA?

PAULA : WYJĄTKOWYM MĘŻCZYZNĄ 🙂


Dziękujemy za rozmowę,  z tego co pamiętamy miałaś problemy z sercem, życzymy więc dużo zdrowia 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.