Tomasz Jacyków poprowadzi relację z czerwonego dywanu.

Kasia Kępka i Justyna Kozłowska gospodyniami gali Viva Comet.

 

Już w najbliższy czwartek, 23 lutego, po raz piąty odbędzie się jedno z największych wydarzeń muzycznych – gala rozdania nagród Viva Comet 2012. Gospodyniami wydarzenia będą prezenterki Viva Polska –  Kasia Kępka i Justyna Kozłowska, a relację z czerwonego dywanu poprowadzi znany z wyrafinowanego gustu i ciętego języka stylista gwiazd, Tomasz Jacyków. W tym roku na ulubieńców publiczności oddano już ponad 3 mln głosów, co stanowi rekord w historii gali.

 

Blask fleszy, najgorętsze gwiazdy oraz ich modowe hity i wpadki – to nieodłączny element każdej gali, która przyciąga artystów i celebrytów z pierwszych stron gazet. Już w najbliższy czwartek, 23 lutego, o godz. 18:00 Centrum EXPO XXI w Warszawie nominowane gwiazdy i zaproszeni goście zaprezentują się na czerwonym dywanie jednej z największych imprez muzycznych w Polsce – piątej edycji rozdania nagród Viva Comet. Na miejscu powita ich najbardziej szczery stylista polskiego show-biznesu, Tomasz Jacyków.

Znany z ciętego języka i szczerych komentarzy, Jacyków oceni stylizacje i zachowanie gwiazd. Podczas miniwywiadów wypyta gości o ich kreacje, nastroje i wrażenia. Komu uda się olśnić wymagającego stylistę, a kto zostanie poddany ostrej krytyce? „Do trzech razy sztuka. W końcu zgrały nam się terminy i z wielką radością i zaszczytem będę mógł porozmawiać z gwiazdami o ich czerwono-dywanowych kreacjach.” – komentuje Tomasz Jacyków.

Tegoroczną galę poprowadzą prezenterki znane z anteny Viva Polska – Kasia Kępka i Justyna Kozłowska. Ciekawostki zza kulis relacjonować będzie natomiast  Natalia Jakuła.

Relacja z czerwonego dywanu emitowana będzie na stronie http://comet.viva-tv.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/vivapolska od godz. 18:00. A tuż po niej od godz. 20:00 Viva Polska zaprasza do oglądania gali Viva Comet 2012 na antenie stacji oraz na stronie www.orange.pl.

 

W tym roku rozdaniu nagród towarzyszyć będą występy polskich i zagranicznych gwiazd sceny muzycznej. Swój show podczas gali zapowiedzieli: Edyta Górniak, Doda, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Marina, Mrozu, Mezo, Pezet, Kasta, zespoły Video i Afromental, a także duet DJ’ski Kalwi & Remi z Amandą Wilson.

Statuetki Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie, głosując na stronie internetowej: http://comet.viva-tv.pl. W tym roku widzowie oddali rekordową w historii gali liczbę głosów – ponad 3 miliony i liczba ta ciągle wzrasta.

Patronami medialnymi gali Viva Comet są: Bravo, Bravo.pl, RMF Maxxx, Interia.pl i komunikator GG.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Tomasz Jacyków poprowadzi relację z czerwonego dywanu., 8.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.