,  

Sylwia Grzeszczak gwiazdą „Star Chart”

Już w sobotę w Viva Polska

W najbliższą sobotę na antenie Viva Polska, w programie „Star Chart” Sylwia Grzeszczak przedstawi swoją gwiazdorską listę klipów.

Sylwia Grzeszczak znalazła się na szczycie list przebojów w ekspresowym tempie, kilka lat temu zjednując sobie całe rzesze oddanych fanów. W drodze na do kariery wspierali m.in. Liber i Agnieszka Włodarczyk. Wielokrotnie nagradzana za swoje wokalne dokonania, ma w swojej kolekcji również tę najważniejszą statuetkę – VIVA Comet, którą otrzymała w tym roku.

W najbliższym odcinku “Star Chart” przekonamy się, jak radzi sobie ze śpiewaniem po rosyjsku, za co podziwia Gwen Stefani i Katie Melua oraz do której gwiazdy próbowała upodobnić się przed laty.

Sylwia zaprezentuje swoje ulubione teledyski, które były dla niej inspiracją i przywołują całą masę dobrych wspomnień, m.in. utwory Dr.Dre, The Black Eyed Peas oraz grupy rockowej Mettalica.

Zapowiada się smakowita uczta muzyczna z Sylwią w roli mistrza ceremonii.

 

„Start Chart” na Viva Polska już 17 września o godz. 17.00. Dodatkowa emisja we wtorek o godz. 19:00. Za tydzień, 24 września bohaterem programu będzie – Mezo.

 

Więcej o programie: www.viva-tv.pl, www.facebook.com/vivapolska

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.