Poszukiwania królowej disco dobiegły końca – wielki finał już w sobotę na kanale Viva Polska

Warszawa, 19 października 2011: Emocjonująca batalia o serce Tomka Niecika wkracza w ostatnią fazę. Czy Król Disco znajdzie tę jedyną? Siedem pięknych dziewczyn stanie do finałowej walki,
w której stawką jest spełnienie marzeń o wielkiej miłości…

Przed nami finałowy odcinek „Łowów króla disco” – programu, w którym przez siedem tygodni zapatrzone w przystojnego Tomka Niecika dziewczyny z całej Polski walczyły o jego względy. Sam król zaprosił do pomocy ukochaną mamę oraz najlepszego przyjaciela, którzy na każdym kroku wspierali go w trudnych decyzjach. Mama Jagoda nieraz dawała upust rodzicielskim emocjom, oceniając surowym okiem dziewczyny. Wiele z nich udowodniło, że jest w stanie zrobić dla charyzmatycznego idola dosłownie wszystko: tańczyły, uwodziły, ujeżdżały byka, a nawet…sprzątały na czas!

 

Ostatni odcinek jest szczególny, a konkurencje – wyjątkowo trudne i emocjonujące. Kandydatki do serca Tomka czeka ciężka próba: podczas samotnego wypadu do klubu będą musiały dać odpór podstawionym podrywaczom. Czy podołają wyzwaniu? Czy nasz bohater podejmie właściwą decyzję i czy zaaprobuje ją Mama? I wreszcie – czy wybór tej jedynej położy się cieniem na męskiej przyjaźni?

 

Ekscytujący finał poszukiwań Królowej w sobotę, 22 października, na antenie Viva Polska,

o godz. 19: 00. Dodatkowe emisje: poniedziałek, godz. 21: 00 oraz środa, godz. 20:00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.