Nowa realizacja byss.pl dla MTV Networks Polska

Agencja byss.pl, na zlecenie MTV Networks Polska, przygotowała serwis promujący galę Viva Comet Awards 2012, która odbędzie się 23 lutego 2012 w warszawskim Centrum Expo XXI. Jest to kolejny projekt byss.pl zrealizowany dla MTV NP.

 

Viva Comet to nagrody, przyznawane polskim muzykom przez widzów stacji Viva Polska. W tym roku odbędzie się już piąta edycja imprezy. Szanse na otrzymanie wyróżnienia, które zostanie przyznane w 10 kategoriach, mają takie gwiazdy polskiego show biznesu jak Afromental, Mezo, Ewa Farna czy Doda. Imprezie towarzyszyć będą występy wykonawców wieczoru – w tym roku będą to m.in.: wspomniana już Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Video czy Mrozu/Kasta.

 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wybierani są za pomocą internetowego formularza dostępnego na stronie www.comet.viva-tv.pl. Każdy z internautów może oddawać głosy na swojego ulubionego artystę i w ten sposób zwiększyć jego szanse na zdobycie statuetki. Na zrealizowanej przez byss.pl stronie zamieszczone są informacje na temat muzyków nominowanych w tegorocznej edycji oraz gwiazd, które wystąpią podczas gali. Dodatkowo, za pomocą serwisu organizowane są konkursy, w których można wygrać wejściówki na galę.

 

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości kontynuowania naszej współpracy z MTV Networks Polska – zwłaszcza przy tak ciekawym projekcie, związanym z gwiazdami polskiego showbiznesu – mówi Tomasz Sarnowski z byss.pl.

 

Więcej informacji na temat poszczególnych realizacji byss.pl można znaleźć na stronie www.byss.pl.

Zdjęcia zobaczcie na naszym profilu na Facebooku, serdecznie zapraszamy

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.