,  

Gwiazdorska lista przebojów w Viva Polska

czyli „Star Chart” z Ewą Farną w roli głównej

EWAkuacja” – ten kawałek znają wszyscy. To jeden z najbardziej znanych singli Ewy Farnej. A jakie teledyski lubi oglądać Ewa? Który klip przywodzi na myśl wspomnienia pierwszej miłości? W najbliższą sobotę 3 września, na antenie Viva Polska zostanie wyemitowany kolejny odcinek „Star Chart” z Ewą Farną w roli głównej.

Ta młoda, niezwykle utalentowana gwiazda święci triumfy nie tylko w Polsce, ale i w Czechach. Obecnie Ewa jest jedną  z najmłodszych wokalistek, które osiągnęły tak wiele na obu rynkach muzycznych. W programie zobaczymy ją w zupełnie innej odsłonie. Ewa zdradzi nam, w kim platonicznie się podkochuje i czy mieszkanie w jednym hotelu z obiektem westchnień niesie ze sobą miłe wspomnienia.

W sobotnim wydaniu „Star Chart” Ewa opowie o dziesięciu klipach znanych z anteny Vivy, które ją inspirują i wprawiają w dobry nastrój.

Jaki zestaw teledysków zaprezentuje gwiazda, czy znajdzie się na tej liście jakiś zaskakujący kawałek? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego wydania gwiazdorskiej listy przebojów, czyli „Star Chart”.

„Start Chart” na Viva Polska z Ewą Farną w roli głównej już 3 września o godz. 17.00. Dodatkowa emisja we wtorek o godz. 19:00. W następnym odcinku, 10 września bohaterem programu będzie – Tede.

 

Więcej o programie: www.viva-tv.pl, www.facebook.com/vivapolska

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.