,  

Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak kolejnymi potwierdzonymi gwiazdami Viva Comet 2012

Viva Polska ogłosiła nazwiska kolejnych artystów, którzy swoim występem uświetnią galę Viva Comet 2012. Swój udział potwierdziły dwie popularne wokalistki polskiej sceny muzycznej – Ewa Farna i Sylwia Grzeszczak.

Tegoroczna impreza odbędzie się już 23 lutego w warszawskim Centrum Expo XXI.
Obydwie wokalistki nominowano do nagród w aż czterech kategoriach. Artystki zaśpiewają m.in. obok Mroza i Kasty. Podczas imprezy będzie można zobaczyć także duet dj’ski Kalwi & Remi oraz brytyjską wokalistkę Amandę Wilson.
Ewa Farna to artystka rockowa, pochodząca z Zaolzia. Jej ostatni krążek, „EWAkuacja”, szturmem zdobył najwyższe miejsca polskich notowań muzycznych, a Farna po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych. W zeszłym roku na potwierdzenie swojego statusu wśród fanów artystka otrzymała nagrodę MTV EMAs w kategorii „Najlepszy polski wykonawca”.

Sylwia Grzeszczak od niedawna podbija polski rynek muzyczny. Wokalistka do tej pory znana była ze swojej współpracy z Liberem, efektem, której była płyta: „On i Ona”. W 2011 roku artystka wydała swój pierwszy solowy album „Sen o przyszłości”, który od razu podbił serca słuchaczy. Kawałek „Małe rzeczy” nuciła prawie cała Polska.

Tegoroczną galę z występami między innymi Ewy Farnej i Sylwii Grzeszczak będzie można oglądać na żywo na stronie orange.pl. To nie jedyna niespodzianka dla fanów Vivy. W tym roku, stacja przewidziała specjalną, dodatkową kategorię – „Fan Roku”. W odróżnieniu od pozostałych, ta kategoria nie podlega głosowaniu Internautów. Zwycięzcę wybiorą przedstawicie stacji, a będzie nim jedna osoba, która w mijającym roku była najaktywniejsza na fan page’u Vivy na portalu Facebook.
Zanim okaże się, kto w tym roku zdobędzie statuetki Viva Comet 2012, zaproszone gwiazdy zaprezentują się na czerwonym dywanie. Ich stylizacje będziemy mogli podziwiać na stronie: http://comet.viva-tv.pl oraz na facebooku: http://www.facebook.com/vivapolska

Statuetki Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie, głosując na stronie internetowej: http://comet.viva-tv.pl. Dotychczas statuetki Comet odebrali m.in. Doda, Ewa Farna, Feel, Mrozu czy Afromental.

Bilety na galę Viva Comet 2012, która odbędzie się w warszawskim Centrum Expo XXI, są już dostępne w punktach Ticketpro.

Gala Viva Comet 2012 zostanie wyemitowana na  żywo w Viva Polska 23 lutego o godz. 20:00.

Patronami medialnymi gali Viva Comet są: Bravo, Bravo.pl oraz Interia.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.