, , ,  

Co Ty wiesz o swoim idolu, czyli rusza nowy program „Viva Fan Number 1”

Już 6 października Viva Polska, jako pierwsza stacja w Polsce, zaproponuje nowy format – show rozrywkowe „Viva Fan Number 1″.

W każdym odcinku trzech uczestników zmierzy się w walce o tytuł „Fana Numer 1”, konkurując między sobą i udowadniając, że wiedzą dosłownie wszystko o ulubionej gwieździe. Nagrodą dla super fana jest spotkanie z idolem i rozmowa w cztery oczy. Bohaterami programu będą m.in.: Mrozu, Marina Łuczenko oraz Piotr Kupicha. Program poprowadzi prezenterka Vivy, Kasia Kępka.

W pierwszym odcinku uczestnicy walczą o spotkanie z grupą Afromental. Będą musieli stawić czoła nie lada wyzwaniom, aby mieć szansę na spotkanie z idolem – zgadnąć, kto jest kim na zdjęciach z dzieciństwa, przebiec się na bieżni i przewidzieć gusta Łoza, Barona i Tomsona. Uczestników będzie dopingowała Kasia Kępka, doradzając i podpowiadając w najtrudniejszych momentach rywalizacji… kto zwycięży?

Premiera programu „Viva Fan Number 1” w Viva Polska już w czwartek 6 października o g. 20:00. Dodatkowa emisja: piątek, godz. 16:00

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Co Ty wiesz o swoim idolu, czyli rusza nowy program „Viva Fan Number 1”

You must be logged in to post a comment.