,  

Candy Girl, Człowiek Nowej Ery i Artur Chamski przeciwko sobie

W premierowym odcinku „Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar”

Już w czwartek o godz. 20:00 na kanale Viva Polska widzowie zobaczą długo oczekiwaną, najnowszą edycję programu „Viva Mjuzik Kłiiiz Superstar”. Jako pierwsi, udział
w muzycznym quizie Vivy wezmą raper CNE (znany powszechnie jako Człowiek Nowej Ery), piosenkarka Candy Girl i aktor Artur Chamski.

Kto z nich zdobędzie najwięcej punktów i zwycięży w tej rywalizacji ? Ile o polskim
i zagranicznym show biznesie wiedzą nasze gwiazdy? Czy CNE pokona pozostałą dwójkę znajomością kluczowych muzycznych faktów?  A może Candy Girl rzuci wszystkich na kolana nie tylko swoim wdziękiem i talentem? Jedno jest pewne – nikomu nie będzie łatwo, bo konkurencja jest silna. Każdy chce wygrać i powalczyć o możliwość pojawienia się w wielkim finale, którego emisja już 10 maja na kanale Viva.

Twórcy programu zapowiadają, że w tej edycji widzowie mogą spodziewać się prawdziwych emocji i dużej dawki rozrywki… Te trudne i te łatwiejsze pytania zada gwiazdom prezenterka Vivy – Kasia Kępka, która jak zwykle będzie dopingować uczestników w kolejnych etapach quizu. Kto zwycięży w pierwszym odcinku programu, a kogo prowadząca będzie musiała wysłać na muzyczne korepetycje?

Odpowiedź już w najbliższy czwartek, 8 marca, o godz. 20:00 na antenie Viva Polska. Dodatkowa emisja: sobota, 10 marca, o godz. 19:00

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.