„Kolejno Odlicz, czyli VIVA 10 Naj” – trzeci sezon

Już w najbliższą środę VIVA rozpocznie trzecie w historii, gorące wideoklipowe odliczanie. Komentować je będą największe gwiazdy polskiego show biznesu. Będzie ostro i na temat.

 

W maju widzowie VIVY Polska zobaczą trzeci sezon „Kolejno Odlicz, czyli VIVA 10 Naj”. Na ekranach pojawią się najlepsze klipy wszech czasów i najjaśniejsze gwiazdy na polskim niebie.

Każdy odcinek to zestawienie 10 najpopularniejszych klipów, komentowanych przez najgorętsze postaci polskiego showbiznesu. W poprzednim sezonie wśród tematów przewodnich znalazł się Sex, Film i Gitary, a swoimi opiniami na ich temat dzielili się z widzami m. in raper Tede, projektanci Paprocki & Brzozowski, czy wokaliści Mrozu i Marina.

Na widzów trzeciego sezonu czeka dziesiątka największych Bożyszczy nastolatków, najsmaczniejsze Kulinaria, czy najbardziej Elegancka Francja. Zagrają Polskie zespoły, migną przed oczami niejedne Biusty, nogi i pośladki, pojawią się Hity sezonu. Odliczanie rozpoczną: przebojowa Patricia Kazadi, kontrowersyjna Weronika Grycan, piękna Aleksandra Szwed, seksowna Marina oraz ekstrawagancki Michał Szpak.

 

VIVA Kolejno Odlicz

Premiera: środa, 2 maja o godz. 19:30

Emisja: w każdą środę o godz. 19:30

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.