Zobacz pijanego Nicolasa Cage (video)

Jak aktor zachowuje się pod wpływem alkoholu?

Jeden z portali postarał się o nagrania z kamery przemysłowej, która zarejestrowała awanturę  pijanego Nicolasa Cage z żoną. Cała sytuacja miała miejsce w salonie tatuażu, do  którego aktor wszedł w towarzystwie dwóch mężczyzn. Nagle wpada żona Nicolasa, Alice Kim, która zaczyna mu robić awanturę.

Nic trzyma drinka, najwyraźniej zaczyna się denerwować. W środku dochodzi do burzliwej wymiany zdań z pracownikami. Świadkowie twierdzą, że Cage powiedział do pracownicy salonu, że „nie wie, gdzie jest jego dom”, po czym ją wyzwał.

Jeszcze jakąś chwilę w środku wrze , po chwili Nicolas i Alice wychodzą na ulicę i tam kończą swoją ostrą sprzeczkę . Później jak już pisaliśmy, taksówkarza, który widzi sytuację, wzywa policję. Zaraz później aktor zostaje zatrzymany i osadzony w areszcie.

Przyjaciele Cage twierdzą że nie radzi sobie z problemami i znowu pije.

Nicolas jest ostatnio pod ogromną presją ze względu na różne problemy, w tym jego poważne problemy finansowe. Wielu z nas obawia się, że jego picie jest ogromnym problemem, nie tylko dla niego, ale i dla jego najbliższych – donosi informator.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.