Teledysk Tatiany Okupnik kosztował 350 tysięcy zł (video)

Był trzy razy droższy niż Dody

Tatiana Okupnik wyjechała do Wielkiej Brytanii by tam robić karierę i chyba jej się udało. Już kilka dni temu w sieci pojawił jej się najnowszy klip do utworu , który promuje krążek piosenkarki Spider Web, w reżyserii Stephena Lally.

Produkcja klipu zamknęła się w kwocie 75 tysięcy funtów to  przybliżeniu 350 tysięcy zł. Trze razy więcej niż klip Dody do Bad Girls.

W związku z tym, że nie jestem księgową tylko wokalistką, to najbardziej mnie interesuje fakt, że właśnie powstał najlepszy klip, jaki do tej pory nakręciłam. To Capital Artist podjęło decyzję kogo i za ile zatrudnić. Oni we mnie wierzą – mówi Tatiana w Takie jest życie. To był bardzo długi dzień zdjęciowy. I choć znałam scenariusz , nie wiedziałam, jak Stephenowi uda się pokazać, to, co sobie wymyśliliśmy. Sekcja taneczna to był mój pomysł. Chciałam, żeby klip nakręcony był w studio i przedstawiał postać z innego wymiaru – taką nowoczesną Penelopę. Tak dobrze się rozumieliśmy z reżyserem, że przez moment przestraszyłam się, że Stephen czyta w moich myślach.

W przeciwieństwie do Dody, Tatiana świetnie zna angielski. Jak myślicie, która ma szansę na międzynarodową karierę, Doda, czy Tatniana?VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.