Skyboy z Neo Retros z popularnym producentem w nowym singlu

Fotoszok.pl
Ciąg dalszy projektu autora znanego z niecodziennego klipu do singla – Balkan Party.

„Levitate” to nowy singiel producenta muzycznego Michael’a Bear’a, który w swoim dorobku artystycznym może pochwalić się współpracą na różnych polach m.in. z takimi artystami jak Usher, Honey, Poluzjanci, Ewelina Lisowska, Sonic Lake, Neo Retros czy Ryba And The Witches. Poprzedni singiel artysty „Balkan Party” stał się jednym z najczęściej granych utworów sceny klubowej w 2013 roku

„Levitate”jest efektem współpracy Michael’a Bear’a i Skyboy’a, wokalisty,autora tekstów i producenta muzycznego zespołu Neo Retros.  Największym jego osiągnięciem było zdobycie głównej nagrody na festiwalu Top Trendy 2011r. Utwory Skyboy’a można często usłyszeć w wielu stacjach radiowych oraz popularnych serialach telewizyjnych jak n.p „ Lekarze”.

Pierwsze muzyczne spotkanie tych dwu artystów miało miejsce w 2012 roku  i zaowocowało utworem „Sun Shines On”, który znalazł się na drugiej płycie zespołu Neo Retros.

Michael Bear tak mówi o swoim najnowszym singu: „znam Skyboy’a od dobrych kilku lat i zawsze byłem zafascynowany jego „powietrznym” sposobem śpiewania.Długo zastanawiałem się nad doborem wokalisty do tej piosenki ponieważ chciałem stworzyć coś oryginalnego i nieoczywistego, coś co doda utworowi przestrzeni i lekkości poprzez brzmienie głównego instrumentu jakim z reguły w piosenkach jest głos ludzki.Z czasem wybór stał się oczywisty…:)”

W utworze “Levitate” za warstwę melodyczną i tekstową odpowiada Skyboy, który zapytany przez nas, tak tłumaczy przekaz utworu I swój udział w tym nagraniu: Jest to utwór o przełamywaniu własnych barier i unoszeniu się ponad granice, które sami tworzymy.LEVITATE jest muzycznie zupełnie inne od tego wszystkiego, co zrobiłem dotychczas – to bardzo mi odpowiada, bo nigdy nie chciałem doznać uczucia stagnacji. Praca nad LEVITATE z niezwykle twórczym i fantastycznie pozytywnym człowiekiem, jakim jest Michael Bear była prawdziwą przyjemnością, a może przede wszystkim, pouczającym i niezapomnianym doświadczeniem.

Po tak dobrze brzmiącej zapowiedzi pozostaje nam jedynie zaprosić Was do posłuchania najnowszego singla Michael Bear ft. Skyboy „ Levitate ” .


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.