,  

Sharon Stone i Weronika Rosati w Spisku (zwiastun)

Kapif

Jak wyszło?

Weronika Rosati marzyła o wielkiej roli z wielkimi gwiazdami. Może rola w Spisku nie jest aż tak wielka, ale gra u boku hollywoodzkiej gwiazdy Sharon Stone, to już coś.

Już 17 czerwca trafi do kin francusko-belgijska produkcja zatytułowana Spisek, w rolach głównych Weronika Rosati i Sharon Stone. Weronika weźmie udział w pościgu samochodowym. W trailerze, jaki został wpuszczony do sieci, nasza aktorka jest mało widoczna, ale może więcej jej będzie 17 czerwca w kinach .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

5 komentarzy Sharon Stone i Weronika Rosati w Spisku (zwiastun)

 • zeto

  Weronika Rosati nago to może i by mi się podobała, ale dopóki tego nie zobaczę to nie ocenię.

 • kustosz

  Rola Rosati ograniczyła się do wydania kilku dzwięków na tylnym siedzeniu jadącego samochodu przez 10-15 sekund, tak więc napisanie:
  „w rolach głównych: Tomer Sisley, Sharon Stone, Weronika Rosati ” jest delikatnie mówiąc przesadą.

 • kinomaniak

  Dokładnie jak kolega kustosz mówi: „jedna z głównych ról”, „debiutująca w kinie akcji” to za mocne słowa;) raz się odezwała, pokręciła przełącznikiem od nawigacji i to cała jej rola. Prawdę powiedziawszy nawet nie zwróciłem uwagi na tą postać;)

 • entuzjasta

  Byłem na „Spisku”.Film rewelacyjny!Jestem wielkim fanem wspaniałej Weroniki Rosati.To ze względu na nią grającą w jednej z głównych ról (jak pisały niektóre kolorowe pisma)poszedłem na ten film drugi raz.
  P.S.
  Za pierwszym razem nie mogłem zorientować się,która to jest ta „jedna z głównych ról” w których gra Weroniczka.Dopiero za drugim podejściem mogłem nacieszyć wzrok Jej kilkunastosekundową rolą !

 • zenada

  Gdybym wcześniej nie zobaczył na okładce, że ta aktorka gra w tym filmie to nawet nie zauważyłbym jej obecności, porażka wielka jak ktoś mógł nazwać ten jej króciutki w sumie nic nieznaczący epizodzik główną rolą … ha ha dobre aż się popłakałem ze śmiechu 😀

You must be logged in to post a comment.