Ratownicy nad Wisłą (video)

Nowy serial kopią zza Oceanu?

Nadciąga prawdziwa gratka dla wielbicieli pięknych kobiet, słonecznych klimatów i dynamicznej akcji. Trwają zdjęcia do polskiego serialu o ratownikach, który ma stać się hitem wiosenno-letniego sezonu. Tym razem przystojni, ubrani w stroje kąpielowe i wyposażeni w bojki ratownicy patrolować będą nadwiślański brzeg! Premiera odcinka pilotażowego przewidziana jest już na kwiecień br

Polski serial ma opowiadać o przygodach grupy ratowników. Twórcy nie ukrywają inspiracji amerykańską produkcją, odżegnują się jednak od zwykłego przeniesienia kultowej fabuły na rodzimy grunt. Serial będzie w pełni zgodny z naszymi, polskimi realiami.

Według najnowszych wieści płynących z planu ma to być trzymający w napięciu, dynamiczny serial przygodowy, opowiedziany współczesnym językiem. Oczywiście w produkcji nie zabraknie tego, co najbardziej kochają widzowie: odważnej ekipy pięknych ratowniczek oraz przystojnych ratowników. W polskiej obsadzie znaleźli się młodzi aktorzy (nazwiska skrzętnie ukrywane przez producentów), dla których będzie to pierwszy poważny występ przed kamerą.

„Czuję na sobie presję i olbrzymią odpowiedzialność. Nie łatwo przecież jest wcielić się w uwielbianą przez widzów postać seksownej ratowniczki…”- śmieje się odtwórczyni jednej z głównych ról.

Co na to fani, którzy w roli ratowniczek widzieliby pewnie wiele polskich gwiazd? Jedno jest pewne – wielbiciele z coraz większym utęsknieniem czekają na brawurowe akcje ratunkowe i powrót legendarnego kostiumu kąpielowego. Czy polska produkcja podbije serca widzów? Czy nasi aktorzy zyskają gwiazdorski status? Przekonamy się już niebawem.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ratownicy nad Wisłą (video), 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.