Rakaa (Dilated Peoples) dla polskich fundacji (video)

Do udziału w tegorocznym projekcie “Pomaganie jest trendy” w dniu dzisiejszym dołączył amerykański raper Rakaa.

Członek popularnej formacji Dilated Peoples dołączył do projektu , który akcję promować będzie na terenie całego świata. Rakaa weźmie udział w utworze towarzyszącym sztandarowej piosence pod hasłem “HIT Rappers” (Helping is trendy Rappers) i tytułem “Homo Homini Angelus”, w której udział wezmą wyłącznie raperzy z całego świata.

Nagranie rapera zostało również zarejestrowane przez kamery, czego owoce fani obejrzeć będą mogli w teledysku promującym niniejszą inicjatywę. Wydawcą projektu będzie stowarzyszenie “Homini”, którego prezesem jest inicjator projektu , raper Gorzki.

“Wspólnie z Gorzkim długo zastanawialiśmy się nad tym kogo zaprosić do projektu, będącego częścią całej inicjatywy. Po długich rozmowach z gwiazdami udało nam się zaprosić najlepsze naszym zdaniem grono światowych raperów z czego jesteśmy szczerze zadowoleni. Oczywiście wkrótce poprzez naszą stronę www.pomaganiejesttrendy.pl, zdradzimy kolejne nazwiska osób, które zapewne ucieszą fanów hip hopu na całym świecie” – zdradza dyrektor biura stowarzyszenia Homini w Wielkiej Brytanii, Tomasz Frontczak.

Rakaa znany jest ze współpracy z czołówką światowego rapu (Kanye West, The Alchemist, Dj.Premier…), jednocześnie sam tworzy jeden z czołowych grup hip hopowych na świecie “Dilated Peoples”.

zobacz teledysk z udziałem Rakaa

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.