Promujemy kolejną zagraniczną gwiazdę, zespół The Veronicas (video)

Spełniamy prośbę fanów zespołu.

Od chwili kiedy spełniliśmy prośbę fanów Miley Cyrus, dostajemy wiele maili z prośbą o promocję kolejnych gwiazd. Tym razem chodzi o australijski zespół mało znany w Polsce The Veronicas.

The Veronicas – australijski zespół pop-rockowy, który tworzą bliźniaczki Jessica Louise i Lisa Marie Origliasso.

Lisa Marie i Jessica Louise (starsza od siostry o minutę) urodziły się 25 grudnia 1984 roku w Brisbane (Australia), są z pochodzenia Włoszkami. Ich muzyka porównywana jest do takich wykonawców jak: Kelly Clarkson, Ashlee Simpson i Avril Lavigne.

Ich pierwszy singel nosi tytuł „4ever” i mieści się na debiutanckiej płycie The Secret Life of.… Bliźniaczki funkcjonują na scenie muzycznej od piątego roku życia, eksperymentowały już z każdym stylem muzycznym i w 2005 roku nagrały pop-rockową płytę. Wcześniej brały udział w tworzeniu utworów dla innych zespołów, m.in. nagrały demo przygotowanego dla t.A.T.u. utworu „All About Us”.

Wystąpiły także w serialach Cybergirl, Nie ma to jak hotel oraz 90210.

Poza siostrami Origliasso zespół stanowi także Vik Foxx (perkusja), Jungle George (gitara) i Mike Sherman (gitara basowa).

W roku 2007 The Veronicas zmieniło styl swojej muzyki z pop-rock na pop-electro. Zespół wydał drugi w swej karierze album studyjny, Hook Me Up – znajdują się na nim takie hity, jak Untouched czy Hook Me Up. Płyta odniosła sukces w Australii, w związku z czym promowana była także w Ameryce i Europie.

(źródło: wikipedia.pl)

Fanom zespołu bardzo zależy na promocji dziewczyn i mają też nadzieję, że uda się zorganizować w Polsce koncert tego duetu.

Posłuchajcie jak śpiewają

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

7 komentarzy Promujemy kolejną zagraniczną gwiazdę, zespół The Veronicas (video)

You must be logged in to post a comment.