Paris Hilton jest gotowa na dziecko (video)

W niedalekiej przyszłości z pewnością będę mamą. Paris Hilton poznaliśmy dobrze z innej strony niż jaka teraz jest. Przez wiele lat imprezowała, nie przebierała w środkach i pomysłach, do tego stopnia, że zraziła do siebie najlepszą przyjaciółkę Nicole Ritchie, która nie zaprosiła dziedziczki na swój ślub, mało tego zakazała jej wpuszczać ochronie na teren posiadłości. Dziedziczka była karana, odbyła kare więzienia. Nie przebierała w facetach, zaliczyła nawet Cristiano Ronaldo.

Paris od jakiegoś czasu jest w związku z Cy Waitsem. Wyciszyła się, przestała szokować a nawet zniknęła z mediów. Mało tego, w końcu pozwoliła sobie na normalne jedzenie, przytyła , a gdy skończyła 30 lat stwierdziła, że jej hormony na tyle szaleją by zostać w końcu matką.

Czasem mój instynkt macierzyński się odzywa i pragnę dziecka. W niedalekiej przyszłości z pewnością będę mamą. Cy jest najlepszym facetem, z jakim kiedykolwiek byłam. Jestem z nim bardzo szczęśliwa i dojrzałam do stabilizowania się i założenia rodziny – powiedziała Hiltonówna.

Jej popędy macierzyńskie już nieraz dawały do wiwatu, jednak o kilku tygodniach przechodziły i wracała do imprezowania. Myślicie,że tym razem na prawdę dojrzałą do roli matki?


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.