Nowy, debiutancki teledysk grupy ETEKSOR (video)

Nazwa grupy na pewno wielu z Was nic nie mówi, ale uwierzcie, już niedługo usłyszycie o nich więcej. Będzie głośno o tych ludziach!

W sieci pojawił się właśnie debiutancki teledysk grupy Eteksor do utworu „WNM„. Nazwa tego niezwykle energetycznego zespołu powstała w wyniku inspiracji szwedzkim duetem Roxette (czytane wspak lekko spolszczone). Początki nie były łatwe, w projekcie brały udział różne osoby, nagrano kilka dem, z których część pojawiła się w internecie, ale bez większego zainteresowania ze strony mediów.

Dziś, Eteksor posiada własny styl i chwytliwe melodie. Reprezentuje nurt muzyki pop z domieszką lekkiego rocka, reggae oraz dance. Trzon zespołu tworzą: Monika Kubasiewicz (wokalistka, skrzypaczka) i Michał Kubus (lider, kompozytor), którzy spotkali się wiosną 2010 roku w rodzimym mieście Łodzi, by z wielką pasją do muzyki zaistnieć na scenie. Po raz pierwszy wystąpili na żywo 4 lipca 2010 roku w ramach akcji „Stop powodziom”.

W sierpniu 2010 roku wydali singiel „WNM”. Jako pierwsze prezentowane było w audycji „Radio Latem” prowadzonej przez Jana Targowskiego w Radio Łódź. 27 września br. debiutancki singiel „WNM” osiągnął sukces i zajął 1 miejsce w notowaniu Listy Przebojów RZW Chart (Radio Ziemi Wieluńskiej).

Zespół został wyróżniony w programie „Młodzi zdolni” (TeamRadio), a także zyskał uznanie rozgłośni Radio Egida, goszcząc w propozycji do Listy Przebojów. W październiku „WNM” zadebiutowało na Boom Boom Liście Przebojów w Radio Bartoszyce. Kolejnym sukcesem jest 1 miejsce na Liście Przebojów w Radio Euzin. 10 października 2010 roku piosenka „WNM” była Przebojem Dnia w Radio Bartoszyce. Następnie zespół został wyróżniony w serwisie Łowimy Talenty jako „Gwiazda Tygodnia”. 20 października br. Eteksor został zaproszony do audycji „Gość Dnia” w Radio Parada. W tym samym czasie „WNM” zagościło w propozycji do Listy Przebojów w Radio Opatów, gdzie po 2 tygodniach, tj. 29 października zdobyło 1 miejsce.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Nowy, debiutancki teledysk grupy ETEKSOR (video), 10.0 out of 10 based on 3 ratings

8 komentarzy Nowy, debiutancki teledysk grupy ETEKSOR (video)

You must be logged in to post a comment.