Niesamowita Sofia Boutella w filmie StreetDance 2 3D (video)

Królowa Hip Hopu była najodpowiedniejszą osobą do obsadzenia głównej roli kobiecej.

Sofia Boutellla zaczęła tańczyć kiedy miała 5 lat. W wieku 10 lat zaczęła uprawiać gimnastykę artystyczną, a sześć lat później break dance. Następnie spróbowała swoich sił w „Battles de France” i w „Los Angeles na Freestyle-Session”. Bianca Li dostrzegła jej talent i zaproponowała udział w filmie „LeDefi”. Znana jest m.in. z udziału w teledyskach Madonny („Hung Up”, „Sorry”), Matta Pokory ( „Dangerous”), Axwell („Feel the Vibe”) oraz innych. Występowała również w reklamach, np. firmy Nike, Peugeot , Mazda, Canon. Mieszka w Paryżu. Była kiedyś związana z francuskim piosenkarzem, o polskich korzeniach Mattem Pokorą.

 

Sofię zobaczymy w nowym filmie StreetDance 2 3D . By podjąć się roli musiała nauczyć się nowych stylów tanecznych. W jednym z wywiadów powiedziała:

Zaczęłam trenować salsę i tango trzy miesiące przed rozpoczęciem zdjęć, ale musiałam najpierw zrozumieć sedno tych tańców, poczuć je w sobie. Na początku czułam się tak, jak filmowy Ash – chciałam po prostu robić wszystko po swojemu. Szybko zrozumiałam, że tak się nie da, że trzeba zważać na to, co robi partner i uzupełniać się z nim. Zdarzało się, że gdy chciałam spróbować czegoś nowego, moi instruktorzy zabraniali mi tego – musiałam podążać za mężczyzną! Wiedziałam jednak, że w ten sposób uczę się samego tańca, czyli robię dokładnie to, co Eva pokazuje w filmie Ashowi.

Zobaczcie zwiastun filmu

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Niesamowita Sofia Boutella w filmie StreetDance 2 3D (video), 10.0 out of 10 based on 2 ratings

1 osoba skomentowała artykuł: Niesamowita Sofia Boutella w filmie StreetDance 2 3D (video)

You must be logged in to post a comment.