Już w Polsce pierwszy odcinek “Paragraf Kate” (video)

Po raz pierwszy w Polsce, premierowy odcinek długo oczekiwanego serialu Universal Channel “Paragraf Kate”jest dostępny na stronie www.universalchannel.pl,jeszcze przed swoją telewizyjną premierą!

Warszawa, 30 marca 2011 – już od dziś pierwszy odcinek serialu „Paragraf Kate”, jednej z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tej wiosny, będzie dostępny on-line na stronie kanału Universal Channel, bezpośredni link do odcinka: www.universalchannel.pl/content/paragraf-kate/videos. Wszyscy użytkownicy sieci będą mogli ekskluzywnie, na kilka dni przed oficjalną premierą na Universal Channel, obejrzeć premierowy odcinek pierwszego w historii serialu współprodukowanego przez Universal Networks International i USA Networks.

Oficjalnie na antenie Universal Channel, serial „Paragraf Kate” zadebiutuje w poniedziałek    4 kwietnia o godzinie 22.00. Natomiast pierwszy odcinek serialu dostępny od dziś na stronie www.universalchannel.pl jest niepowtarzalną okazją obejrzenia premierowego odcinka o kilka dni wcześniej. Co więcej, odcinek będzie dostępny na stronie aż do 10 kwietnia, czyli także po jego emisji telewizyjnej. Dzięki temu rozwiązaniu, widzowie, którym nie uda się obejrzeć pierwszej odsłony „Paragrafu Kate” w Universal Channel, jeszcze przez prawie tydzień będą mogli to zrobić za pomocą strony kanału.

Na stronie Universal Channel są także dostępne specjalne zakładki na temat serialu „Paragraf Kate”, gdzie można znaleźć opisy serialu, informacje o poszczególnych odcinkach, galerię zdjęć oraz biografie aktorów odgrywających główne role. Wystarczy kliknąć na zdjęcie „Paragraf Kate” na głównej stronie.

„Paragraf Kate” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier sezonu w Polsce. Serial opowiada o przebojowej amerykańskiej prawniczce, Kate Reed (w tej roli Sarah Shahi), która postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie i zrezygnować z pracy. Kiedy uświadamia sobie, że prestiżowe sprawy prowadzone w kancelarii prawniczej zmarłego ojca, budzą wiele zastrzeżeń natury etycznej i moralnej, odchodzi i zostaje mediatorką. Szybko przekonuje się, że nowy zawód jest równie trudny i pełen dylematów. W serialu występują również Virginia Williams jako nowa szefowa Kate i Michael Trucco w roli jej byłego męża, Justina.

Pierwszy odcinek serialu możecie już zobaczyć w całości TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.