Isaiah Mustafa przyjeżdża do Polski!

W dniu dzisiejszym kraj nasz nadwiślański obiegła wiadomość, która poruszyła ludność miast i wsi.

Do Polski przybędzie Ambasador Republiki Dzikiej Męskości, Isaiah Mustafa, którego oglądać mogliśmy w licznych propagandach marki Old Spice gdy siedząc na koniu, pachniał jak prawdziwy mężczyzna. Ambasador odwiedzi stolicę Polski, Warszawę, już w dniach 26-28 maja, zaś ostatniego dnia swojego pobytu spotka się z wybrańcami na specjalnej audiencji w Forcie Sokolnickiego, na warszawskim Żoliborzu.

Wizyta jest bezpośrednim następstwem dramatycznych wydarzeń jakie ostatnio miały miejsce w krainie Social Mediami płynącej. Cała Polska ze wstrzymanym oddechem śledziła losy oficjalnego fanpage Old Spice Polska, który został niespodziewanie przejęty przez nowego antybohatera, prezentującego romantyczną i delikatną wizję męskości – Fabio Lanzoni. Fabio – nowa twarz marki Old Spice, sprzeciwiając się dzikości próbuje wpłynąć na męski świat uwalniając w nim nieprzebrane  pokłady łagodności i romantyzmu. W tym samym czasie Isaiah Mustafa, Ambasador Republiki Dzikiej Męskości (RDM), nawołuje do walki, aby przywrócić stary dobry porządek. Na profilu Facebook: www.facebook.com/OldSpicePolska, każdy prawdziwy mężczyzna mógł osobiście przyłączyć się do walki z Fabio, za pomocą aplikacji Fight For The Wild. Najznamienitsi wojownicy, którzy stanęli po stronie dzikiej męskości i wykazali się dzielnością w boju, dostąpią nieopisanych zaszczytów. Spotkają Isaiah Mustafę osobiście, a trójka wybranych będzie miała możliwość oprowadzenia Ambasadora po najciekawszych zakątkach naszej stolicy.

 

Wezwanie Isaiah Mustafy do walki z złowróżbną siłą Fabio, uwiecznione zostało na taśmie cyfrowej i jest  dostępne pod poniższym linkiem internetowym:

 

Kampania pod hasłem „Poczuj w sobie dzikość” promuje nową linię produktów Old Spice Wild Collection,

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym fanpage marki Old Spice na Facebooku: http://www.facebook.com/OldSpicePolska, oraz na kanale Youtube:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.