Grupa MoCarta triumfuje poza naszym krajem! (video)

arte gemini i.c.r.

Grupa MoCarta odwiedziła Polskę! 

Lecz nie na długo. Światowa trasa koncertowa Grupy MoCarta  w bieżącym roku obejmuje 24 kraje na czterech kontynentach. Właśnie powrócili  z trasy koncertowej po Meksyku i Kostaryce.

Miejscowa publiczność przyjęła najlepszy polski produkt eksportowy niekończącymi się owacjami na stojąco, z ogromnym entuzjazmem i serdecznością.

Grupa MoCarta (znana za granicą jako MozART Group)  rozpoczęła swoją trasę koncertową w Ciudad Juarez będąc głównym wykonawcą 7. Międzynarodowego Festiwalu w stanie Chihuahua w Meksyku. Następnie zagościła  w Teatro de los Heroes w stolicy stanu, Chihuahua. Podczas obydwu  koncertów nasz zespół oklaskiwało w sumie ponad 3.200 widzów!

Dzień później kwartet zawitał do stolicy najszczęśliwszego kraju świata – Kostaryki.

Dwa wieczory w słynnym Teatro Nacional w San Jose były wspaniałym przeżyciem zarówno dla artystów jak i publiczności, która do ostatniego miejsca, przez dwa kolejne wieczory wypełniła historyczny, dostojny i piękny Teatr Narodowy.

Wszystkim występom towarzyszyło również olbrzymie zainteresowanie lokalnych mediów. Grupa udzieliła szereg wywiadów a także spotkała się ze swoimi miejscowymi fanami.

Grupa MoCarta po bardzo krótkim pobycie w domu wyruszyła już w dalszą część światowej  trasy. Kolejne kraje w których publiczność będzie mogła ich podziwiać to Szwajcaria, Portugalia i Francja, jak również tak odległe jak Tajwan i Singapur.

arte gemini i.c.r.

arte gemini i.c.r.

arte gemini i.c.r.

arte gemini i.c.r.

Popatrzcie na jeden z występów

Super występ zachęcamy do obejrzenia 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.