Clive Owen – zapowiedź

PREMIERA: Biografie Clive Owen  – Emisja:19 czerwca, niedziela, godz. 16.30 na kanale Club TV

Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood. W najbliższą niedzielę bohaterem historii będzie przystojny i czarujący mężczyzna, do którego wzdychają miliony kobiet. Przed Wami: Clive Owen.

Biografie: Clive Owen

Clive Owen to laureat Złotego Globu oraz nagrody BAFTA, najbardziej znany dzięki rolom w filmach Gosford Park, Tożsamość Bourne’a i Sin City. Przed trzydziestką występował głównie w brytyjskich produkcjach telewizyjnych, aż wreszcie otrzymał pierwszy angaż w Hollywood w filmie Żona bogatego mężczyzny u boku Halle Berry. Dwa lata później, w 1998 roku, Owen zagrał swoją przełomową rolę w dramacie Krupier, która przyniosła mu międzynarodową sławę.

 

 

Club TV to wyjątkowy kanał adresowany do kobiet o przeróżnych zainteresowaniach i potrzebach: śledzących modę i trendy, bawiących się przy programach randkowych, szukających plotek z życia gwiazd, ale także pragnących rozwijać swoje wnętrze i swój wizerunek. W swojej wyjątkowej i intrygującej ofercie programowej Club TV stawia na tematy, które naprawdę ciekawią kobiety. Przed szukającymi rozrywki, relaksu i inspiracji otwiera się świat jak z kobiecych magazynów.

>

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.