Beyonce magazynie Essence (video)

Kulisy sesji i wywiad

Tina Knowles była moim pierwszym przykładem tego, bym stała się silną kobietą. Ona ukształtowała moje myślenie i nie chodzi o to co powiedziała ale to, co zrobiła. Nauczyła mnie zasad ciężkiej pracy, ustawienia własnego celu i wizualizacji mojej przyszłości.

Jakiś czas temu Piosenkarka była w Egipcie, gdzie zwiedzała piraimdy.

Egipcie było najlepsze to kiedy odwiedziłam piramidy, tego doświadczenia  nigdy nie zapomnę: Kiedy byłam wewnątrz piramidy zaczęłam śpiewać „Ava Maria (…)Mój głos brzmiał tak czysto. To było niesamowite. mogłam pozostać tam na zawsze.

O ostatnich kilku miesiącach – Po zakończeniu trasy w Trinidad pod koniec lutego, w końcu skupiłam się na rezygnacji z urlopu. Chciałam zrobić sobie wcześniej wakacje ale po dwóch tygodniach wracałam do studia. Tym razem myślałam  bardzo poważnie,  miałam zamiar dać sobie rok, aby zrobić wszystkie rzeczy, których nigdy nie robiłam wcześniej . Takie zwykłe, proste rzeczy jak granie z moim bratankiem , by odebrać go ze szkoły, zwiedzać muzea, chodzić na koncerty, zobaczyć na Broadway , nauczyć się gotować  i spędzić czas z mężem.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.