Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

The Voice of Poland

Muzyczne wyznanie Gracjana Kalandyka w „The Voice of Poland”!

Fotoszok.pl
Wczoraj wieczorem fani programu „The Voice of Poland” mogli po raz kolejny obserwować poczynania wokalistów, którzy odważyli się zaprezentować swój talent.

OŚWIADCZENIE The Voice of Poland

W związku z pojawieniem się w środę (tzn. 03.09.2014 roku) w mediach nieprawdziwych informacji odnośnie Edyty Górniak oraz Justyny Steczkowskiej i ewentualnych kar pieniężnych, które mogą nałożyć na artystki producenci „The Voice of Poland. Najlepszy głos” za wzajemne słowne atakowanie się w trakcie V edycji programu, firma Rochstar pragnie zdementować nieprawdziwe treści opublikowane w prasie i Internecie. Nie istnieją żadne umowy mówiące o karach za werbalne ataki.

Soulowe brzmienia w trakcie Przesłuchań w ciemno

Fotoszok.pl
Wokaliści, którzy pojawili się w piątej edycji „The Voice of Poland”, wywołali wiele emocji i zachwycili swoimi głosami. Już jutro, po wakacyjnej przerwie, widzowie . Dwójki usłyszą ogromną ilość świetnych brzmień. Wśród nich „czarny”, soulowy głos Natalii Lubrano, który zapewnił jej miejsce w programie. Wokalistka zawładnęła sercami Trenerów wykonaniem piosenki „We Are the People” zespołu Empire of the Sun.

Wulkan emocji w V edycji „The Voice of Poland”

Fotoszok.pl
Chociaż to już piąta edycja programu „The Voice of Poland”, uczestnicy wciąż zaskakują i zachwycają.

Trenerzy The Voice of Poland mistrzami dubbingu?

Fotoszok.pl

Co wymyślili?

The Voice of Poland – czas na półfinał!

Fotoszok.pl
W IV edycji „The Voice of Poland” zostało już tylko 8. uczestników, którzy będą rywalizować ze sobą w sobotnim odcinku na żywo. O tym kto odpadnie, a kto dalej będzie miał szansę na tytuł Najlepszego Głosu w Polsce zadecydują Trenerzy oraz Widzowie. W finale, to oni poprzez wysyłane smsy podejmą decyzję, kto zostanie zwycięzcą!

The Voice of Poland – czas na odcinki na żywo!

Fotoszok.pl
W IV edycji The Voice of Poland zostało już tylko 16. uczestników, którzy będą rywalizować ze sobą w sobotnim odcinku na żywo. Od tego etapu o tym, kto odpadnie, a kto przejdzie dalej, decydować będą również widzowie! W finale to oni poprzez wysyłane smsy podejmą decyzję, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce!

Happy w wykonaniu The Voice of Poland (zwiastun)

Fotoszok.pl
Uczestnicy oraz Trenerzy The Voice of Poland mają dla widzów programu niespodziankę. Przygotowali i nagrali swoją wersję teledysku Happy Pharrella Williamsa, która dziś ma w Internecie swoją premierę.

Premiera teledysku Happy w wykonaniu The Voice of Poland

Uczestnicy oraz Trenerzy The Voice of Poland mają dla widzów programu niespodziankę. Przygotowali i nagrali swoją wersję teledysku Happy Pharrella Williamsa. Będzie on miał swoją premierę 28 kwietnia w internecie.

Ostatnia Bitwa w „The Voice of Poland” – żarty się skończyły!

Fotoszok.pl
Widzów czeka naprawdę interesujące widowisko, gdyż Trenerzy swoje najbardziej zaciekłe Bitwy zostawili na koniec. Będą otwarte spory i kłótnie, bowiem na tym etapie już nikt nie kryje się ze swoimi emocjami.

Eksplozja emocji – 17 latka zachwyca Trenerów czwartej edycji „The Voice of Poland”

Fotoszok.pl
Praktyka czyni mistrza. To stwierdzenie jak najbardziej sprawdza się w muzyce. Osiągnięcie dojrzałości i odpowiedniego brzmienia głosu wymaga wielu lat ciężkiej pracy.

Wiosenne talenty w czwartej edycji „The Voice of Poland”

Fotoszok.pl
Już w sobotę, 1 marca, widzowie Dwójki obejrzą premierowe odcinki najnowszej edycji znanego formatu – „The Voice of Poland”. Zobaczą występy utalentowanych wokalistów z Mazowsza, Lubelszczyzny, a nawet… Meksyku! W trakcie „Przesłuchań w ciemno” nie zabrakło emocji, gęsiej skórki oraz ostrych słów krytyki.

Pierwsze talenty w The Voice of Poland (video)

Swoim przepięknym głosem zachwycił Michał Sobierajski

Koniec The Voice of Poland!

Nie będzie drugiej edycji

Damian Ukeje wygrał The Voice of Poland

Wielkie zwycięstwo Nergala

Str. 1 z 3123