Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

Przemek Saleta

Pozew Przemysława Salety

Fotoszok.pl
Kogo pozywa?

Przemysław Saleta i Wojtek „Łozo” Łozowski na warszawskich eliminacjach do Nissan Gran Turismo Academy

Warszawski weekend z Nissan Gran Turismo Academy za nami! 16 i 17 czerwca w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem walczyli o miano najlepszego wyścigowego kierowcy! Finaliści mają szansę wziąć udział w wyścigu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii oraz powalczyć o główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju!

Saleta nie nadaje się na męża!

 Coś w tym jest, w końcu jest po rozwodzie i zmienia kobiety jak rękawiczki.

Saleta gra na flecie od Dody

Przemek Saleta niedługo doprowadzi Dodę do białej gorączki.
Jako jeden z nielicznych nie boi się długiego jeżyka Dody i umie się jej postawić. Sprytnie potrafi odeprzeć jej docinki i nic sobie z tego nie robi. Ostatnio, kiedy dostał różowy flet, który miał być symbolem słów „Saleta ciągnie fleta” wziął wszystko na żarty.

Saleta krzywdzi partnerkę, więc trenuje z lalką

Przemysław Saleta okazał się bardzo nieudolnym łyżwiarzem. Bokser ma wystąpić w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”, ale nie wiadomo czy będzie miał, z kim. Agata Rosłańska może nie wytrzymać dalszych treningów z Przemkiem. Od dłuższego czasu przez Saletę przydarzają jej się nieprzyjemne wypadki. Najbardziej obawia się upadków olbrzyma. Przemek upadając nie robi krzywdy sobie, ale wszyscy dookoła cierpią.