Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

pomaganie jest trendy

CELEBRYTKI DLA AUTYZMU !

Fotoszok.pl
Za sprawą trwającej od czterech lat dobroczynnej akcji gwiazd “Pomaganie jest trendy”, organizowanej przez rapera Gorzkiego, temat autyzmu zauważany jest przez media coraz bardziej.

GWIAZDY NAGRAŁY BAJKĘ DLA DZIECI AUTYSTYCZNYCH !

Fotoszok.pl

Szeroka gama gwiazd polskiego show biznesu wzięła udział w nagraniach drugiej video bajki pt. “Mądralińska”, promującej debiutancki tomik bajek Krzysztofa “Gorzkiego” GorzkiewiczaAnielskie bajki”, napisanych na rzecz dzieci autystycznych z fundacji “Nowa Nadzieja”, w ramach dobroczynnego projektu gwiazd “Pomaganie jest trendy”.

Chris Brown w polskiej akcji !!!

Fotoszok.pl
Światowej sławy raper Chris Brown,

GWIAZDY W BAJCE DOBROCZYNNEJ

Fotoszok.pl
W ramach czwartej edycji dobroczynnego projektu gwiazd “Pomaganie jest trendy” powstał już teledysk, który jakiś czas temu trafił do sieci.

GWIAZDORSKI SINGIEL I KALENDARZ DOBROCZYNNY !!!

Fotoszok.pl
W ramach IV edycji ogólnopolskiego projektu dobroczynnego gwiazd “Pomaganie jest trendy”, ukazały się właśnie kalendarze na rok 2014, których sprzedaż ma zasilić fundusze fundacji “Nowa Nadzieja”, zajmującej się dziećmi dotknięte przez autyzm, w tym samym celu do sieci trafił już singiel “Gorzki & Friends – Pomaganie jest trendy IV”. 

WIŚNIEWSKI ROBI POSESJĘ JAK MICHAEL JACKSON

Już od 1 czerwca na antenie ogólnopolskiej telewizji TVR pojawi się program “Kowal Gwiazd”.

WEEKEND ZATAŃCZY Z WIŚNIEWSKIM

W sieci pojawiła się piosenka promująca trzecią edycję charytatywnej akcji inicjowanej przez Krzysztofa Gorzkiewicza „Pomaganie jest trendy”.

LEGENDA WESPRZE POLSKI PROJEKT

Prawdziwa legenda! Weteran hip hopu Kurtis Blow, wykonawca jednego z pierwszych przebojów rapowych – „Christmas Rappin” z 1979 r., znany z nagrań z Eminemem, Bobem Dylanem i wieloma innymi światowymi gwiazdami, dołączył do grona amerykańskich gwiazd, wspierających tegoroczną edycję zainicjowanego przez Krzysztofa “Gorzkiego” Gorzkiewicza dobroczynnego projektu „Pomaganie jest trendy”.

BOMBOWA IMPREZA CELEBRYTÓW

Było na prawdę gorąco

GWIAZDY WSPIERAJĄ AUTYZM

Już w najbliższą sobotę (2 luty 2013) rozpocznie się trzecia edycja dobroczynnego projektu gwiazdy “Pomaganie jest trendy”. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest “Brama do szczęścia”.

LUDZIE EMINEMA W POLSCE

Już 2 lutego 2013 w kaliskim klubie BLUE BOWLING CLUB (www.bluebowling.pl) wystąpi światowej sławy raper z legendarnej formacji D12 założonej przez Eminem’a .

Gwiazdy podsumowywały !

Radosław Majdan, Krzysztof Rutkowski, Jankes, Gorzki, Piotr Świerczewski, Misiek Koterski, Tomasz Puzon i wielu innych celebrytów

POLSKIE I ZAGRANICZNE GWIAZDY DLA POTRZEBUJĄCYCH !

Już 31 sierpnia do najstarszego w Polsce miasta, jakim według kronik Galla Anonima jest Kalisz przybędzie 18 polskich gwiazd i dwie francuskie, aby zwieńczyć trwającą od stycznia tego roku drugą edycję dobroczynnego projektu Pomaganie jest trendy 2012.

LaToya Jackson w Polsce ?!(video)

31 sierpnia w Kaliszu odbędzie się finałowy festiwal “Pomaganie jest trendy” , na festiwalu tym pojawi się plejada polskich gwiazd związanych z tegoroczną edycją akcji.

GWIAZDY ZAŚPIEWAJĄ DOBROCZYNNIE (video)

Już 6 maja w Skarżysku Kamiennej odbędzie się po raz drugi wielokrotnie zapowiadany przez ogólnopolskie media festiwal dobroczynny “Pomaganie jest trendy”.
Str. 1 z 212