Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

miss kosmetyczek

Gwiazdy wybrały Miss! (zdjęcia)

W niedzielę, 8. stycznia podczas uroczystej gali w hotelu Sheraton w Warszawie jury, złożone z największych gwiazd show biznesu, wybrało zwyciężczynię konkursu Miss Kosmetyczek 2012. Została nią 23-letnia Angelika Plank z miejscowości Zawadzkie w województwie opolskim.

Gala Wyborów Kosmetyczki 2012 będzie pełna gwiazd

Kto się pojawi?

W niedzielę poznamy nową Miss

Już w niedzielę, 8. stycznia w hotelu Sheraton w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konkursu Miss Kosmetyczek. O koronę miss konkurować będzie 10 finalistek, wyłonionych spośród ponad 70 zgłoszeń z całej Polski.

Kiedy Doda pogodzi się z Justyną Steczkowską?

Teodor Klepczynski / newspix.pl

Obie bywają na tych samych imprezach, czy się mijają bez słowa?

Gwiazdy na Gali Miss Kosmetyczek 2011(zdjęcia)

Miss Kosmetyczek 2011 wybrana! Została nią Magda Wadowska – kosmetyczka z Łodzi. I wicemiss została Dominika Jaruszewska-Stefańska z Kielc, a tytuł II wicemiss przypadł Halinie Siwiec z Tarnowa.

Miss Kosmetyczek 2011 w blasku gwiazd

Kalendarz towarzyski 2011 roku otwiera Gala Miss Kosmetyczek zorganizowana przez firmę kosmetyczną Clarena. Swoją obecność zapowiedzieli między innymi: Doda, Justyna Steczkowska, Agata i Piotr Rubikowie i nowa Miss Polonia 2010 – Rozalia Mancewicz. Nic w tym dziwnego. Któż nie jest ciekaw, jak wyglądają i dbają o siebie te, które na co dzień troszczą się o urodę innych?