Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

Julia Bogdańska

Julka B nr 1 w Londynie!

Hallelujah Julki B z projektu Poland…Why Not znalazło się na pierwszym miejscu listy przebojów rozgłośni Polish Radio London!

Zjawiskowa Julka Bogdańska w świątecznym klipie „Hallelujah”(video)

5 grudnia 2011:  Julka Bogdańska, objawienie polskiej sceny muzycznej, wydała cover „Hallelujah” napisany przez Leonarda Cohena. Premierze singla towarzyszy też teledysk, promujący piosenkę w najważniejszych mediach muzycznych w kraju.

AKTUALIZACJA

Esotiq presents Poland…Why Not nadchodzi wielkimi krokami

Album „Poland…Why Not” trafi do sprzedaży już w sobotę, 19 listopada!

Julia Bogdańska śpiewa „Hallelujah” (video)

Dziewczyna współpracuje z Robem Hoffmanem.

Artyści ‘Poland…Why Not?’ zachwycili gości podczas występu dla branży muzycznej zorganizowanym przez Rokket Music w amerykańskim klubie Dragonfly!

FOTO: © Rokket

Jeden z najważniejszych dotychczasowych momentów dla ‘Poland…Why Not?’ (PWN) zakończył się sukcesem. Artyści wystąpili przed gośćmi z amerykańskiej branży muzycznej i udowodnili, że ich talent i potencjał niczym nie odbiega od talentu i potencjału znanych na całym świecie gwiazd.

Producent Michaela Jacksona nagrywa z młodziutką Polką!

Rob Hoffman, producent pracujący m.in. dla Michaela Jacksona, jest już w Polsce. Do współpracy w ramach projektu „Poland… Why Not?” (PWN) zaprosił dwunastoletnią, niezwykle utalentowaną Julię Bogdańską. Julia to ostatnia artystka, która dołączy do projektu