Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

Izabella Miko

Iza Miko na premierze „Muppetów”

Gwiazdą wieczoru była jednak piękna Piggy

Cichopek na pewno zagra

izabela miko
Jeszcze do niedawna media donosiły, iż rola w filmie w "Kochaj i tańcz", która pierwotnie miała przypaść Katarzynie Cichopek, przypadła jednak Izabeli Miko (na zdjęciu). Przyczyn  przegranej Cichopek  dopatrywano się  m.in. w nieudanych negocjacjach jej partnera, Marcina Hakiela, w związku ze  zbyt  wygórowaną stawką angażu o jaką  walczył dla aktorki. Okazuje się jednak, że negocjacje przyniosły jakieś skutki, bowiem media doniosły, iż jednak główną rolę w filmie zagra Cichopek.

Katarzyna Cichopek kontra Izabella Miko

Niedługo do Polski zawita Izabella Miko, prywatnie narzeczona Macieja Zakościelnego. Aktorka, mieszkająca na stałe w Stanach Zjednoczonych, jest jedną  kandydatek do udziału w polskiej  produkcji "Kochaj i tańcz".  Do tej pory mówiono że główna rola w tym filmie przypadnie Katarzynie Cichopek, która już od dawna marzy o wystąpieniu na dużym ekranie.

Zakościelny i Miko, zakochani na Florydzie

Zakościelny, Izabella MikoWielka miłość przetrwa nawet wielkie odległości.

Maciej Zakościelny i Izabella Miko wreszcie spędzają czas tylko we dwoje. W styczniu wyjechali do Kenii gdzie zarazili się windsurfingiem i obiecali sobie na wakacje ponowną przygodę.