Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

Galeria Mokotów

Casting ostatniej szansy w Galerii Mokotów

W tym roku castingi do Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2013 kończą się w Warszawie.

Wystartowały wyprzedaże w Galerii Mokotów

Zniżki sięgające od 20 do 70% – tak wyglądają tegoroczne wyprzedaże kolekcji wiosna-lato, które właśnie rozpoczęły się w Galerii Mokotów. Atrakcyjne upusty czekają nie tylko w sklepach z konfekcją damską, męską i dziecięcą – obejmują również obuwie, dodatki, biżuterię, a nawet sprzęt sportowy i elektroniczny.

Galeria Mokotów zaprasza na Noc Zakupów

podczas której można wygrać Mercedesa CLA na wakacje

Dziecięcy weekend w Galerii Mokotów

Z okazji Dnia Dziecka

Galeria Mokotów poszerza swoją ofertę obuwniczą

Salon 3i już otwarty!

Galeria Mokotów już po raz szósty zgaśnie razem z WWF

Galeria Mokotów po raz kolejny przyłączyła się do ogólnoświatowej akcji ekologicznej „Godzina dla Ziemi”(„Earth Hour”), prowadzonej przez międzynarodową organizację WWF. W ramach tej inicjatywy w sobotę, 23 marca, o godzinie 20.30 centrum handlowe na godzinę wyłączy oświetlenie elewacji zewnętrznej.

Butik z sercem powstanie w Galerii Mokotów!

Czy zobowiązanie do dobrych uczynków jest gdziekolwiek premiowane? W Galerii Mokotów od poniedziałku, 17 grudnia, rozpoczyna swoją działalność Butik z Sercem, w którym nie musimy przejmować się rosnącymi kursami walut. Każdy drobny upominek w postaci słodyczy, pierników, ozdób świątecznych i innych niespodzianek będzie miał swoją niezwykłą cenę – dobry uczynek. Świąteczny terminarz Galerii Mokotów zapełnili też międzynarodowi goście – swoje wizyty w centrum zapowiedzieli bowiem amerykański Santa Claus, Sinterklaas z Holandii, Dziadek Mróz z Rosji i jedyna w tym gronie kobieta – czarodziejka Befana z Włoch.