Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

Alli Sims

Alli Sims nie wierzy kochankowi Britney

Kuzynka Brit do niedawna była też jej najlepszą przyjaciółką. Niestety teraz nikomu nie jest łatwo nawiązać z nią kontakt, ponieważ Britney sądzi, że cała jej rodzina jest przeciwko niej. Alli martwi się o nią i twierdzi, że nie wierzy w szczere zamiary Adana. Teraz on przejął dotychczasową rolę Alli i został prywatnym asystentem Brit.

Dzieci Britney rzucają psem!

Zagraniczne gazety doniosły, że Sean Preston i Jayden James złamali nogę nowemu pieskowi, którego kupiła Brit.

Chłopcy od samego początku okazali się nieodpowiedzialnymi i niewrażliwymi na cierpienie zwierzaka. Ich zabawa skończyła się tragicznie dla biednego szczeniaczka Londona, który trafił do kliniki weterynaryjnej z połamaną łapką, którą włożono w gips.

Paris szuka przyjaciółki w Alli?

Niedawno Britney chciała znów zaprzyjaźnić się z Paris Hilton, ale ta odrzuciła jej propozycje. Już nie przepada za towarzystwem Spears, której postać psuje jej dobry wizerunek. Dziedziczka hotelowej fortuny postanowiła, więc poszukać godnej siebie przyjaciółki i wygląda na to, że miejsce Britney zajęła jej młodsza kuzynka.

Prawnik Kevina czai się na Alli

Pisaliśmy już, że Kevin Federline chce odebrać Britney Spears prawo opieki nad dziećmi a kuzynka gwiazdy będzie zeznawała w tej sprawie.

Reakcja Alli Sims na wieść o stawieniu się na rozprawę wymaga osobnego tematu. Prawnik Federline’a przekazał dziewczynie informacje w dość nietypowym miejscu i czasie.

Rozprawa za rozprawą

Wiemy już, że Kevin będzie walczył o przejęcie praw rodzicielskich nad dziećmi. Prawnik Federline wręczył Alli Sims nakaz zgłoszenia się na rozprawę, na której będzie zeznawała w sprawie Seana i Jadana. Cios w samo serce dla Britney, bo w końcu jej, kuzynka wie najlepiej, co dzieje się z dziećmi i zeznając pod przysięgą nie będzie mogła niczego ukryć.

Alli i Brit imprezowo!

W piątek Britney Spears zabrała swoją kuzynkę na rundkę po klubach.
 
Dziewczyny zabawiały się do rana zmieniając, co chwila lokale. nie ominęły też ulubionej Opery w której balowały dłuższy czas.

Alli układa życie Spears.

Od dłuższego czasu Britney Spears ma
problemy z poukładaniem swoich spraw a niektórzy twierdzą,
że popada w chorobę psychiczną. Takie doniesienia w internecie i w
prasie zdenerwowały Alli Sims, która postanowiła zadbać o
wizerunek kuzynki. Zauważono, że gdy Alli jest koło Brit i pilnuje
jej spraw wszystko idzie jak powinno a jak tylko zniknie na chwilę
wokalistka zaczyna szaleć.

Britney i Alli znów razem?

Jakiś czas temu Alli zrobiła wielkie zamieszanie w sprawie dzieci Brit. Pokłóciły się i Spears zwolniła ją ze stanowiska asystentki. Jak widać złość szybko im przechodzi.

Alli będzie konkurować z Britney?

Alli Sims, kuzynka Britney Spears okazała się bardzo sprytna.

Zbliżyła się do swojej kuzynki, spędzała z nią wiele czasu, pokazywała się reporterom. Dzięki temu dała się poznać mediom, co pozwoli jej spełnić marzenia.