Gdzie się podziewa, z kim jest, jak mieszka, co ciekawego porabia i co słychać u:

Albert Sosnowski

Mistrz boksu w trójwymiarze

Premiera  usługi  “nShow 3D”  już  4 grudnia 2010 roku.

“nShow 3D” zaprezentuje na żywo transmisję walki o tytuł mistrza Europy w wadze ciężkiej pomiędzy reprezentantem Polski Albertem „Dragonem” Sosnowskim, a broniącym tytułu,  Alexandrem Dimitrenko.

„Dragon” zagra o milion

www.albertsosnowski.pl

Albert „Dragon” Sosnowski, jeden z najbardziej znanych polskich pięściarzy wagi ciężkiej, były mistrz Europy i pretendent do tego tytułu, swój najbliższy wielki pojedynek stoczy we Francji.

Dragon powalczy z silnym zawodnikiem

Angielskie miasto Wigan będzie areną kolejnej walki byłego mistrza Europy i pretendenta do pasw prestiżowych federacji wagi ciężkiej Alberta Sosnowkiego.

Dragon wytypował zwyciężców Mundialu

as-rpa2010Miliony kibicw zasiadały przed telewizorami w miniony weekend, aby oglądać walkę o medale piłkarskich mistrzostw świata. Po fantastycznych i emocjonujących zmaganiach trzecie miejsce wywalczyła ekipa z Niemiec, drugie mający wielkie piłkarskie tradycje Holendrzy, a złoto zdobyli grający przez całe zawody świetny futbol Hiszpanie. Podczas gdy kibice zbierali się w barach i mieszkaniach, aby oglądać transmisje z Mundialu, Albert Sosnowski jako ekspert gazety „Super Express” typował wyniki jeszcze przed rozpoczęciem meczy.

Dragon – wróżbita!

Albert Sosnowski nokautuje… także poza ringiem.

Albert Sosnowski: „Na piłce zjadłem zęby”

20100701superexpressAlbert Sosnowski do tej pory najlepiej typuje wyniki Mundialu na łamach „Super Expressu” pozostawiając w tyle byłego selekcjonera Jerzego Engela, aktora Jana Nowickiego i bramkarza Tomasza Kuszczaka.

Do widzenia, panie Pudzianowski. Znikaj pan na zawsze (felieton)

Jeszcze przed pojedynkiem Mariusza Pudzianowskiego z Timem Sylvią robiłem przegląd prasy w porannym programie stacji Orange sport info. Zajrzałem więc do Super Ekspressu, ktry akurat zapowiadał ten pojedynek.

Boks jak poker…

Agnieszka Rylik porwnała walkę bokserską do gry w pokera… a to wszystko z okazji zbliżającej się walki Alberta Sosnowskiego o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej.

„Dragon” jako dżentelmen w RTL (zdjęcia)

Ekipa niemieckiej telewizji śledziła Alberta Sosnowskiego

– Kamera go kocha. A jego twarz? Jest idealna do pokazywania w telewizji – tak ocenił Alberta Sosnowskiego znany dziennikarz Klaus Veltman, ktry pracuje dla stacji RTL.

Albert Sosnowski kontra Witalij Kliczko, czyli pięściarski przebój roku!

 Takiego pojedynku w historii polskiego boksu zawodowego jeszcze nie
było. Albert Sosnowski przyjął propozycję Witalija Kliczki i zmierzy się ze słynnym, ukraińskim pięściarzem w walce o mistrzowski
pas federacji WBC. – To dla mnie ogromna szansa. Nie zamierzam jej
zmarnować – mówi aktualny mistrz Europy.

„Dragon” w Londynie

22 lutego w londyńskim Dorchester Hotel odbyła się konferencja prasowa z udziałem Alberta Sosnowskiego i Audley'a Harrisona. Obaj zawodnicy spotkają się na ringu bokserskim 9 kwietnia 2010 r. w walce o tytuł Mistrza Europy w wadze ciężkiej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Londynu.

Adamek nie zasługuje na Sosnowskiego

ImageNie milkną echa pojedynku Tomasza Adamka z Jasonem Estradą. 
Amerykańscy fachowcy bardzo krytycznie ocenili występ Polaka.  Twierdzą, że w takiej formie nie da rady w kwietniu Chrisowi Arreoli.  To prawda. W takiej dyspozycji "Góral" miałby także ogromne kłopoty z  wytrzymaniem 12 rund w ringu z Albertem Sosnowskim.

To będzie rok „Smoka”

 Albert Sosnowski rozpoczyna najważniejszy etap w swojej karierze.  
Pojedynek w obronie pasa mistrza Europy wagi ciężkiej, który stoczy 9  
kwietnia w Londynie z Audleyem Harrisonem. To pierwsze z czekających  go w tym roku niezwykle poważnych i prestiżowych wyzwań. Polski  pięściarz jest bowiem tylko o krok od dołączenia do ścisłej czołówki  bokserów tej najbardziej cenionej i kasowej kategorii wagowej w  
zawodowym boksie.

Dragon kontra Gladiator

 Tak najkrócej można opisać starcie pomiędzy Albertem Sosnowskim a Paolo
Vidozem
. Starcie, którego stawką jest pas mistrza Europy.

Albert będzie walczył „u siebie”

Znany bokser i gwiazda programu "Big Brother", Albert Sosnowski walczy o mistrzostwo Europy "u siebie"!

Str. 1 z 212