Michał Szpak

Michał Pieściuk / newspix.pl

Polski wokalista (były członek zespołu Whiplash)

Urodzony 26 listopada 1990 roku w Jaśle

Uczestnik X-Faktor, który już w pierwszym odcinku X-Factor powalił publiczność na kolana śpiewając piosenkę Czesława Niemena „Dziwny Jest Ten Świat”.

Jako 9 latek chodził na lekcje śpiewu , bardzo szybko trafił na deski Jasielskiego Domu kultury na konkurs Na Nutkę Kantyczek. Mutacja głosu pokrzyżowała jego plany ze śpiewem. Więcej czasu spędzał na próbach niż na występach. Michał zaczął opuszczać się w nauce i wtedy  zakazano mu śpiewania.

Do śpiewu wróciłem w pierwszej klasie LO. Poznałem kolesia, który szukał wokalisty i ja z głupa powiedziałem spoko luz mogę wpaść na próbę, przyjęli mnie. hehehehe nie zapomnę kiedy wszedłem do salki a tam takie rozwalające się gary plus masakryczny sprzęt, lecz szybko zaczęło się to zmieniać … tworzyliśmy autorskie kawałki i szło to bardzo sprawnie i fajnie. – powiedział w jednym z wywiadów.

Chce zrobić karierę jaka zrobiła Violetta Villas. Jego marzenie?

Moim wielkim marzeniem jest stworzyć w Polsce coś czego nie było w wymiarze męskim. Pociągnąć za sobą zespoły taneczne, układy, scenografię, efekty specjalne wszystko to czego nam brakuje. Pokazać Polsce, że nie ocenia się książki po okładce i wprowadzić barwy na polski świat, bo niestety nie mamy ich zbyt wiele. Marzę by zostać gwiazdą … Może nieskromnie to brzmi ale to w końcu marzenie 😉 Mogę je wypowiedzieć, a wiem że w naszym kraju ten status osiągnąć jest trudno a jeszcze trudniej utrzymać go przez dłuższy okres niżeli rok czy dwa.

Przed nim dostanie się do finału X-Faktor, którego nie wygrał.

Po zakończonym show, wziął udział w sesjach zdjęciowych dla Malemen, gdzie był ubrany w kombinezon Dody i Day&Night.

Facebook

Facebook

Michał Pieściuk / newspix.pl

Damian Burzykowski/ newspix.pl

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.