Ilona Felicjańska

Agencja Mazur

Modelka, II wicemiss Polonia 1993

Urodziła się 1973 w Bełchatowie.

Ilona Felicjańska w ukończyła Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bełchatowie. W 1993 została II wicemiss Polonia, brała udział w konkursie Miss International 1994 w Japonii oraz była finalistką konkursu Elite Model Look.

Pierwszy sukces na wy biegu odniosła na wybiegu w kolekcji nieistniejącej już Mody Polskiej. Wtedy też odpisała umowę z renomowaną agencją mody Model Plus. Na przełomie lat 1994/1995 brała udział w pokazach pret-a-porter w Paryżu, była też gwiazdą na wybiegach u Calvina Kleina, Pierra Cardina, Gotexu. Promowała, między innymi, kosmetyki Miss Sporty, mydło Palmolive i kremy Ireny Eris.

Brała udział w sesjach zdjęciowych w magazynach Urody, Pani i Wysokich Obcasów oraz wzięła udział w pokazach Marielli Burani, Teresy Rosati, Diesel i La Copein.

Była związana z marką Hexeline oraz marką farmaceutyków Evelle. W 2005 została ambasadorką włoskiego domu mody Marmara. W 2007 była ambasadorem marki Alfa Romeo.

Jest współautorką pierwszego polskiego talk-show na antenie Polsatu „Na każdy temat” (1994-1998). Założycielka Fundacji Niezapominajka, która pomaga chorym dzieciom. Założyła też własną agencję produkcyjno-reklamową Felicjańska Media.

Prywatnie żona Andrzeja Rybkowskiego i matka dwóch synów: Macieja (ur. 2001) oraz Adama (ur. 2002).

Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie u boku Roberta Kochanka zajęła 10 miejsce.

Nadużywanie alkoholu wpędziło modelkę w nie lada kłopoty i proces sądowy. Jadąc samochodem pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek , niszcząc kilka samochodów. Wyrokiem sądu została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata i zobowiązana do zapłacenia grzywny w wysokości tysiąca złotych na rzecz Społecznego Komitetu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz pozbawiona prawa jazdy na okres trzech lat.

Od tego czasu zakładała przeróżne agencje, jedną z nich była Klinika na Mazurach, która miała pomóc takim osobom jaką jest sama . Wysokie koszty leczenia spowodowały, że agencja upadła.

Modelka nadal pije, co jakiś czas odwiedza kliniki odwykowe. Kilka dni opuściła Klinikę Psychiatryczną w Tworkach.

Kapif

Michał Pieściuk / newspix.pl

Kapif

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.