MTV Polska odpicuje polskie bryki w „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero!”

Już 23 października MTV Polska wyemituje pierwszy odcinek kultowego programu „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ – pierwszej polskiej edycji kultowego show. W najbliższą sobotę o g. 20:00 na warsztat trafi  „zmęczony życiem“ Citroen Saxo.

Bohaterem odcinka będzie Sławek Jaworski, student i wielki fan muzyki reagge. Jak każdy facet, marzy o wspaniałym samochodzie, którym zaimponuje kolegom i dziewczynie.

Jego zdezelowany Citroen stanie się prawdziwą ozdobą polskich dróg. Po tym, jak zajmie się nim ekipa, w samochodzie zostaną zainstalowane m.in. perkusja oraz super mocne głośniki, a stylistyka karoserii będzie nawiązywała do ulubionej muzyki bohatera. Ale to nie wszystko! Właściciel dostanie od ekipy MTV Polska pokaźną kolekcję płyt.

Gospodarzem polskiej edycji „Pimp My Ride by Coca-Coal Zero“ jest Waldemar Kasta, znany fanom muzyki rap z kawałków „Musisz“ i „Król podziemia“. Ekipie pomysłowych mechaników przewodzi Bart, który nie kryje, jak wiele radości sprawia mu praca przy programie: „Dokonujemy tylko niezbędnych napraw, a cała zabawa to indywidualna stylizacja auta, dopasowana do charakteru i marzeń właściciela. Nie tuningujemy samochodów, zmieniamy je w dzieła sztuki użytkowej, o jakich dotąd właściciele nie mogli nawet śnić. Mówiąc krótko – bierzemy bardzo zmęczone auto i dajemy mu nowe życie…”.

 

Więcej niespodzianek już  w niedzielę 23 października w MTV Polska o godz. 20:00

Emisje powtórkowe:25 października o godz. 20:00 i 27 października o godz. 21:30.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.