Przejmujące losy i tragiczne historie znanych aktorek filmowych

W lipcowe soboty o godzinie 22.00 na kanale CBS Drama emitowane będą programy z cyklu „Prawdziwe Historie”. 7 i 14 lipca wyemitowana zostanie 1. i 2. część filmu „Historia Judy Garland” (2001) o losach znakomitej, ale nieszczęśliwej aktorki, a prywatnie matki Lizy Minnelli. To oczywiście nie jedyna aktorka, której życie zakończyło się w tajemniczy i do dziś niewyjaśniony sposób. Poznajmy zatem te fascynujące historie.

Biedny Polak w reklamie hiszpańskiej Coca Coli (video)

Tak nas spostrzegają?

Natalia Lesz w First Villa (zdjęcia)

Piękna Natalia Lesz w komplecie Mephisto by Infinity Italian Design

Alicja Janosz i Honey na otwarciu modowego atelier

Atelier marki Ne Comme Ca otwarte

Lindsey Brown – brafitterka gwiazd przyjeżdża do Polski na zaproszenie Lanoro

Do sieci salonów z ekskluzywną bielizną

Polskie gwiazdy już go pokochały! Sławy wyznały, kto rządzi w ich kuchni!

Możemy ich zobaczyć w telewizji lub na scenie teatru. Ekscytujemy się oglądając występy
i zawody z ich udziałem. Myśleliśmy, że wiemy o nich wszystko. A oni znowu nas zaskoczyli! Tylko Edkowi zdradzili całą prawdę. Gwiazdy wyznały, kto rządzi w ich kuchni!

Wendzikowska leci na spotkanie z Zackiem Efronem

Anna Wendzikowska, dziennikarka i aktorka, ostatnio także uczestniczka tanecznego show, została przyłapana z walizką na warszawskim lotnisku. Odpoczynek po treningach czy mały wypad na przedświąteczne zakupy?

Natasza Urbańska reklamuje tanie kosmetyki(video)

Czy ta reklama będzie wiarygodna?

Prowokacyjne zdjęcia prezentujące najlepszego na świecie bramkarza

Seksowny Iker Casillas

Karawanem na imprezę, czyli kolejna odsłona „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”

Przed Bartem i jego ekipą mechaników nie lada wyzwanie. W najbliższym odcinku „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ na warsztat trafi Mercedes 123 w wersji karawan.  Czy   uda się z niego wykreować imprezowóz z prawdziwego zdarzenia?

 

Zdjęcia Gwyneth Paltrow na planie nowego filmu!

W butach Reeboknowej generacji.

MTV Polska odpicuje polskie bryki w „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero!”

Już 23 października MTV Polska wyemituje pierwszy odcinek kultowego programu „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero“ – pierwszej polskiej edycji kultowego show. W najbliższą sobotę o g. 20:00 na warsztat trafi  „zmęczony życiem“ Citroen Saxo.

„Lincz Charliego Sheena” – słynny aktor na celowniku przyjaciół (trailer)

Seksoholik, rockman z Marsa, bezbożnik – to tylko niektóre skojarzenia, jakie wśród swoich znajomych budzi Charlie Sheen – jeden z najbardziej kontrowersyjnych aktorów swego pokolenia. Ale czy można bez konsekwencji prowadzić życie na krawędzi? Comedy Central Polska prezentuje jeden z najgorętszych programów ostatnich miesięcy –„Lincz Charliego Sheena”, w którym przyjaciele aktora rozliczą go z największych grzechów.

Jolanta Kwaśniewska w reklamie (video)

Reklama leku na odporność

Powiew Australii w Centrum Wina

W wybornych winach australijskich oraz doskonale skomponowanymi do nich potrawach, autorstwa znanego kucharza Josepha Seeletso, rozsmakowywali się dziennikarze i artyści podczas inauguracji programu „Rok Australii” w Polsce. Impreza odbyła się 14 września br. w Joseph’s Wine & Food w Warszawie. Gościom o Australii opowiadała m.in. Ruth Pears – Ambasador Australii w naszym kraju.

Str. 1 z 212