,  

Zrezygnował z leczenia !

ImageAmerykańskie media donoszą, że Patrick Swayze postanowił zrezygnować z leczenia.


ImageAktor zakończył chemioterapię i naświetlania, gdy lekarze stwierdzili, że nie są już w stanie zatrzymać kolejnych przerzutów .

Od roku aktor cierpli na raka trzustki. Cały czas walczył dzielnie z chorobą ale teraz chce już tylko pobyć z rodziną. Nikt nie wie ile zostało jeszcze życia Patrickowi.

Lekarze nie są już w stanie nic dla niego zrobić – powiedział dziennikarzom przyjaciel rodziny. Patrick resztę swoich dni chce spędzić w domu z osobami mu najbliższymi. Wszyscy starają się, żeby czuł się jak najbardziej komfortowo.

 Specjaliści nie mogą go zoperować, postanowiono również zakończyć chemioterapię, która wyniszczała jego organizm. Nadal traci na wadze i czuje się coraz słabszy. Lekarze przepisali mu ogromne dawki morfiny, gdyż ból jest tak silny, że mógłby go zabić.

Patrick dużo udzielał ostatnio wywiadów, nagrał również dokumentalny film o swoim zyciu, który możecie zobaczyc na forum.

A to jedna z ostatnich jego wypowiedzi.

Zostało mi maksymalnie pięć lat życia. To wariant optymistyczny. Jeśli wierzyć statystykom, to pożyję może 2 lata. Chcę ten czas spożytkować jak najlepiej. To będą lata pełne cierpienia, ale zamierzam się nimi cieszyć.

Czy dożyje choć by tych dwóch lat? Szczerze mu tego życzymy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.