Znamy wyniki sekcji zwłok!

ImageDziennikarze The Sun dotarli do wstępnych wyników sekcji zwłok Michaela Jacksona.


Michael Jackson jak okazało się, faszerowany był tak lekami jakby od tego zależało jego całe życie.  Jednak się przeliczył.  Wstępne badania sekcji zwłok wykazały, że Michael był uzależniony od wszystkich leków przeciwbólowych i nasennych. Nie odmawiał niczego , nawet tak silnego środka jakim jest Diluadid,który się podaje zaraz po operacjach.

Poza tym w jego organizmie wykryto Demerol, silny środek przeciwbólowy, Metadon, pochodna heroiny. Dalej idziemy, Fentanyl, lek zbliżony składem do Morfiny ale dużo silniejszy. Vicodin, silnie uzależniający. Kilka razy dziennie Michael zarzywał psytropy jaki Xanax i Valium. Xanax gdy pierwszy raz sie bierze jest tak silny, że człowiek nie wie co się z nim dzieje.

Michael do lat miał problemy ze snem, więc wieczorem zażywał Ambien i Propofol. Ten ostatni w szpitalach jest wykorzystywany do usypiania i znieczulania przed operacją. Lekarze robili trzy razy testy podczas badań toksykologicznych, gdyż nie wierzyli, że człowiek może mieć tyle leków w organizmie i tak długo z nimi żyć.

Zrobił sobie śmiertelny koktajl z leków. Nie miał żadnej szansy, żeby to przeżyć. To i tak cud, że tak długo wytrzymał – powiedział dziennikarzom jeden z członków laboratorium, w którym przeprowadzano badania. Właściwie nie było dla niego już ratunku. Gdyby przestał brać te wszystkie chemikalia, zapewne by umarł. Jego organizm uzależnił się od lekarstw i ciągnął jedynie dzięki nim. Winę za taki stan rzeczy ponoszą lekarze, którzy nie powinni osobie z problemami psychicznymi przepisywać takich ogromnych dawek pigułek na bazie narkotyków.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.