,  

Znamy przyczynę rozwodu Jennifer Lopez i Marc Anthony

On lubił ją kontrolować, jej już się to nie podobało.

Zaledwie dwa dni temu w mediach pojawiło się oświadczeni Jennifer Lopez i Marca Anthony’ego o rozwodzie. Znajomi par twierdzą, że to była tylko kwestia czasu.

To żadna niespodzianka – mówił w wywiadzie stylista Lopez, Philip Bloch. – Marc lubi wszystko kontrolować. Na początku ona to lubiła, bo stanowiło to dla niej wsparcie, poza tym wtedy była bardzo zakochana i we wszystkim zgadzała się z Marc’iem.

Wszystko zaczęło się gdy do domu gwiazd wprowadziła się matka Lopez by pomóc przy dzieciach po ich narodzinach.

Zaraz potem przygniotła ich sprawa niezapłaconych podatków za posiadłość na Long Island – mówi pierwszy mąż Lopez, Ojani Noa.

To nie wszystkie przyczyny, problem też było miejsce pracy obu małżonków i zamieszkania.

Kariera Jennifer skupia się na Hollywood, dlatego ona chciała mieszkać w ich posesji w Malibu. Marc zaś kocha Nowy Jork. Ona chciała się tam nawet przeprowadzić, żeby ratować związek, ale ostatecznie zapadła decyzja o rozstaniu.

– Matka J-Lo chciała kierować jej życiem, Marc też chciał kierować jej życiem, tymczasem ona nie chciała, żeby ktokolwiek nią kierował – mówi jeden ze znajomych.

Dla ratowania małżeństwa były robione sesje zdjęciowe, na których było widać, że para się kocha. W końcu piosenkarka odpuściła zapadła decyzja o rozstaniu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Znamy przyczynę rozwodu Jennifer Lopez i Marc Anthony

You must be logged in to post a comment.