Zmuszał swoją asystentkę do seksu!

ImageSteven Segal, który grał w filmach akcji i jest mistrzem sztuk walk, zmuszał swoją asystentkę i sekretarkę do współżycia.


Steven Segal został oskarżony o zmuszanie do seksu swojej 23 letniej asystentki Kayden Nguyen. Modelka złożyła doniesienie na policje na swojego pracodawcę, że ten traktował ją jak erotyczną zabawkę . Dziewczyna miała być gotowa na wszelkie zachcianki aktora, kiedy sobie tego zażyczył. Mało tego miała też uczestniczyć lub patrzeć jak Segal zabawia się z dwiema Rosjankami, które są na jego utrzymaniu.

Z dokumentów do jakich dotarli dziennikarze wynika, że Segal już pierwszego dnia wkładał dziewczynie dłonie po bluzkę a nastęnie mocno ja przytulił do gołej klatki piersiowej. Drugiego dnia na siłę rozłożył jej nogi i wsunął rękę w majtki. Później zerwał z niej bluzkę i zaczął ssać sutki. Wtedy ta uciekła z domu na ulicę . W tym momencie aktor przestał ją gonić.

Segal zakazał jej mówić o tym zdarzniu komukolwiek. Straszył , że jeśli komuś powie, zabije ją. Ta jednak udała się na policję. Tam pobrano z jej sutków ślinę by zbadać DNA. Wiadomo, że ślina należy do Segala. Dziewczyna żąda miliona dolarów odszkodowania i pewnie je otrzyma.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.