Zemsta Holly Madison

ImageHolly wykorzystuje każdą sytuację, by zemścić się na Hefnerze.


Na początku oboje utrzymywali, że rozstali się w zgodzie. Dziewczyna numer jeden starego Playboya pakowała i wyprowadzała od niego w pośpiechu. Cała sytuacja miała zaraz po tym jak Holly ogłosiła, że Hugh jest impotentem. I tak związek ich zakończył sam Hefner, który przyrzekł sobie , sobie, że nie będzie sypiał z kobietami po 30 .Wyjątkiem jest Bridget Marquardt, którą Hugh wybrał ponoć na swoją opiekunkę, kiedy już zupełnie się zestarzeje.
Właściciel najsłynniejszego erotycznego pisma nie chce wiązać się z dojrzałymi kobietami, gdyż te pragną dzieci i stabilizacji..

Rozstaliśmy się, bo byłam dla niego za stara – żaliła się Holly na łamach magazynu Star. Zwodził mnie przez cały czas. Nigdy nie chciał się ze mną ożenić i założyć rodziny. Nie przeszkadzało mi, że miał mnóstwo kochanek.

Madison cały czas myślała, że jest tak ponętną kobietą, że potrafi usidlić bez trudu starego Hefbera.

Hef wykorzystuje je w łóżku – dodaje. Bierze, co chce, ale sam nie umie już dogodzić kobiecie. Nie miałam orgazmu od ponad 5 miesięcy. Hugh, wiesz, że cię kochałam, ale jesteś do zniesienia tylko dzięki swojej kasie.

Dzięki właśnie tej kasie Holly kupiła posiadłość w Kalifornii, gdzie zamierza rozpocząć swoją karierę jako wydawca pism erotycznych.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.