,  

Zemdlała podczas kręcenia filmu!

ImageJennifer Aniston od marca nie schodzi z planu swojego najnowszego filmu The Baster i już jej się to odbiło na zdrowiu.


Jennifer pracuje po 14 godzin nad swoim nowym filmem. Przyjaciele jej już jakiś czas temu mówili, że martwią się o jej zdrowie. e Jen się przepracowuje. Aktorka przeszła też ostatnio prze bardzo rygorystyczną dietę, i chciał nie chciał gdzieś to musiało ujść. W końcu Jen zemdlała podczas kręcenie jednej ze scen.

Krzyknęła rozpaczliwie, że potrzebuje przerwy – powiedział dziennikarzom jeden ze statystów. Była cała blada i narzekała na zawroty głowy. Widać było, że powoli zaczyna panikować. Nigdy jej takiej nie widzieliśmy. Zaczęła się wlec do swojej przyczepy, ale zemdlała w połowie drogi. Kilkoro mężczyzn zaniosło ją w cień. Na plan wróciła dopiero następnego dnia.

Podobno samotność bardzo dokucza Aniston. W wieku 40 lat samotność daje je dobrze w kość. Często wpada w depresję i odbija się to na jej zdrowiu. Musiało dojść do omdlenia, by Jen zdała sobie sprawę ze swojego stanu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.