Zdjęcie nagiego Polańskiego pod młotkiem!

ImageNa wielkich skandalach można nieźle zarobić. I tak jest tym razem.


Nie tylko skandale są okazją do zarobienia wielkich pieniędzy. Na nieszczęściach innych również można się obłowić. Tak było ze śmiercią Michaela Jacksona i tak jest z aresztowaniem słynnego reżysera Romana Polańskiego.

Dom aukcyjny Christie’s ogłosił, że 7 grudnia pod młotek pójdzie sławne zdjęcie, na którym widzimy nagiego reżysera oraz jego żonę, Sharon Tate. Zdjęcie pochodzi z 1969 roku , kilka miesięcy przed tym jak Sharon została okrutnie zamordowana. ona Polańskiego było w 9 miesiącu ciąży a za dwa tygodnie był już termin porodu.

To bardzo ważna fotografia – powiedziała Laura Paterson, wice szefowa nowojorskiego oddziału Christies. Jest bardzo prowokacyjna ze względu na fakt, kogo można na niej zobaczyć. Jednak jest to również bardzo wzruszające ujęcie szczęśliwej pary.

Zdjęcie zrobił David Bailey, legenda amerykańskich fotografów. Przewiduje się, że zdjęcie może być sprzedane nawet za 12 tysięcy dolarów. Ale nikt nie powiedział, że nie może to być o wiele wyższa kwota ze względu na ostatnie wydarzenia związane z reżyserem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.