,  

Zbanowali teledysk Lady Gagi! (video)

ImageOkazuje się , że nie wszystkie kraje tolerują zbyt gorące klipy gwiazd, na przykład Lady GaGi.


Takim krajem jest Australia, gdzie stwierdzono, że klip do piosenki Love Game jest nieodpowiedni do telewizji i został zablokowany. To znaczy, taniec jaki piosenkarka wykonuje w klipie jest zbyt erotyczny.

Klip jest puszczany we wszystkich stacjach światowych ale nie w Australii. Producenci programu muzycznego Video Hits, który leci na Channel Ten, nie chcą więcej puszczać na swoim kanale tego nagrania, tłumacząc się :

Nie będziemy tego dłużej grać. Długo podejmowaliśmy tę decyzję i doszliśmy do wniosku, że tu nawet nie chodzi tylko o wulgarny obraz, jaki widzimy w tym klipie, ale i o część liryczną. Tekst tej piosenki pozostawia sobie wiele do życzenia i powinien zostać ocenzurowany. Chcę pojeździć na twoim pręcie i Jestem wykształcona w seksie"- to żywe przykłady na to, że Lady GaGa zbyt śmiało wypowiada się o seksie i może stanowić zły przykład dla swoich bardzo młodych fanów. Nie będziemy promowali czegoś tak wulgarnego
– powiedział prezes telewizji, Ben Fletcher.

Bardzo rzadko się zdarza, że dostajemy nagranie, które jest zbyt seksualne i którego nie możemy w żaden sposób ocenzurować tak, aby nie zniszczyć oryginalnej intencji klipu. Decyzja była więc prosta – mówi dalej Fletcher.

Ciekawe jaka reakcja była co do teledysku Britney Spears. USA jeden z nich również zablokowała bo były słowa, które kojarzyły się z czymś pruderyjnym. Czy Australia również go zablokowała? Jakoś nie było o tym słychać.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.