Zazdrosna o młodość swojej córki !

 Wszystko wskazuje na to , że Madonna przechodzi kryzys wieku średniego, i konieczny jej jest psycholog.


Artystka się jak dwudziestolatka, stara się przebywać w otoczeniu młodych ludzi, nałogowo ćwiczy, zabrania głośno mówić ile ma lat i znalazła sobie trzydzieści lat młodszego kochanka. Na dodatek Madonna jest zazdrosna o własną córkę !

Piosenkarka już zaczęła się martwić, że jej dorastająca córka Lourdes będzie dla niej konkurencją, i zacznie odbijać jej młodych facetów !

Madonna nie może znieść tego, że Lourdes wyrośnie na piękną nastolatkę. Mała pięknieje z każdym dniem. Ona jest zazdrosna o jej młodość i wygląd. Wie, że Lourdes będzie cudowna, że będzie przyciągała bardzo dużą uwagę płci przeciwnej i jest o to piekielnie zazdrosna. Znając uwielbienie Madonny do bardzo młodych chłopców, to jest oczywiste, że będą się spotykały z facetami w podobnym wieku. To ją naprawdę niepokoi – donosi osoba z bliskiego otoczenia piosenkarki.

Jej zazdrość jest tak wielka, że piosenkarka zwolniła wszystkich fryzjerów, którzy mieli układać jej córce włosy podczas imprezy Gucci dla UNICEF.

Naszym zdaniem, to już nie kryzys wieku średniego a choroba i obsesja! To wymaga leczenia. Ta dziewczynka ma dopiero 12 lat, czym może zagrozić swojej 50 letniej matce?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.