,  

Zaskakująca sesja Toma Cruisa i Katie Holmes

ImageMałżonkowie Katie Holmes i Tom Cruise udział w sesji zdjęciowej do  magazynu T Magazine.


ImagePrzy okazji udzielili wywiadu, w którym powiedzieli o karierze, sławie i życiu rodzinnym.
Katie o jej wizerunku:

Wykreował się mylny wizerunek mnie jako osoby, która nie ma żadnej kontroli nad swoimi życiem, tylko dlatego, że stałam się żoną. A to nie prawda. Podejmuje w życiu decyzje w których nikt mi nie pomaga. Kiedy spotkałam Toma, byłam totalnie zakochana. Podziwiałam go jako nastolatka. ledziłam jego filmy, wieszałam plakaty na ścianie i zastanawiałam się jaki on jest? A kiedy się pierwszy raz zobaczyliśmy, okazał sie taki kochany i czuły. Można być i gwiazdą i zwykłym człowiekiem. On sprawia, że czuje się cudownie.

O projektowaniu ubrań: Uwielbiam różne projekty, może to być film, projektowanie ubrań lub przyjęcie. Zapytałam Suri kim chce być na Halloween, a ona odpowiedziała, że chce być Halloween. Znalazłam więc pomarańczowy materiał, uszyłam kostium dla niej i dla siebie. Byłyśmy jak dwie dynie.

Tom o marzeniach Katie o tym, żeby go poślubić:
Jako młoda dziewczyna Katie marzyła żeby wziąć ze mną ślub. A ja nie chciałem jej zawieść. Wiedziałem, że chce poślubić Katie od chwili gdy ją spotkałem. Kupiłem pierścionek zaręczynowy od razu po naszym pierwszym spotkaniu. W pewnym momencie myślałeś, że to ona poprosi mnie pierwsza o rękę, dlatego zmieniłem temat, bo to ja chciałem to zrobić.
Jakie romantyczne.
 Popatrzcie na zdjęcia małżonków

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.