Zapłaciła milion dolarów za hotel

 Madonna słynie ze skąpstwa , a szczególnie jeśli chodzi o swoich pracowników, którzy zarzucili jej już jakiś czas temu , że ich olewa.


Ona sypia w luksusowych apartamentach w trakcie koncertowania a oni w slamsach. Wszyscy zagrozili wtedy rezygnacją z pracy u królowej popu.
Madonna najwyraźniej postanowiła wynagrodzić trudy kilku ostatnich tygodni. Podczas koncertów w Argentynie, w Buenos Aires, gwiazda zakwaterowała wszystkich w ekskluzywnym hotelu Buenos Aires.
Ona mieszkała w apartamencie kosztującym 9, 000 dolarów za dobę, natomiast 200 pracowników zajęło 110 pokoi, z których każdy kosztował co najmniej 600 dolarów.
Gdy przyszło do płacenia, okazało się, że noclegi i wszelkie dodatkowe wygody złożyły się na rachunek wynoszący milion dolarów!
Gwiazda zapłaciła go bez mrugnięcia okiem. Pracownicy hotelu powiedzieli, że zdarzało im się już gościć gwiazdy show-biznesu i zdają sobie sprawę z tego, że świadczone w ich hotelu usługi nie należą do tanich. Jednak czegoś takiego nikt z nich jeszcze nie widział.
 To się rozumie, Madonna masz u nas plus.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.